حضور آیت‌الله جنتی نتیجه انتخاب انقلابی خبرگان رهبری است
کد خبر: 103624
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
امام جمعه موقت قزوین:
شاخص : امام جمعه موقت قزوین انتخاب آیت‌الله جنتی را مهر تاییدی بر انقلابی بودن مجلس خبرگان دانست و گفت: انتخاب انقلابی و با بصیرت مجلس خبرگان موجب ناامیدی توطئه‌گران داخلی و خارجی شد.

حجت‌الاسلام علی قابل امام جمعه موقت قزوین صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به انتخاب آیت‌الله احمد جنتی به عنوان ریاست مجلس خبرگان رهبری ، اظهار کرد: آیت‌الله جنتی جزء شخصیت‌هایی ارزشمند و حکیم انقلاب اسلامی است و همواره مورد تایید مقام معظم رهبری بوده‌‍ است.

وی افزود: امام‌خمینی(ره) با تعبیر “شخصیتی بی‌بدیل” از آیت‌الله جنتی یاد می‌کرد که همین تعبیر را در خصوص آیت‌الله مشکینی هم به کار می‌بردند، ایشان از اولین افرادی است که برای فعالیت در شورای نگهبان انتخاب شد.

قابل ابراز کرد: شورای نگهبان مایه آرامش ملت قهرمان ایران است؛ مردمی که در راه اسلام و انقلاب هزاران شهید تقدیم کرده‌اند و فتنه‌های زیادی در این مسیر متحمل شده‌اند، اگر ببینند خدشه‌ای به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد می‌شود قطعا ناراحت و خشمگین خواهند شد.

شورای نگهبان انقلاب اسلامی را در مسیر اصلی حفظ می‌کند

رئیس دفتر رسیدگی و نظارت شورای نگهبان قزوین ادامه داد: شورای نگهبان این اطمینان را به ملت همیشه بابصیرت ایران اسلامی می‌دهد که نظام از گردونه اسلام خارج نمی‌شود و احکامش منطبق با قوانین اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله جنتی در نهاد حساسی همچون شورای نگهبان قرار دارد، خاطر نشان کرد: اعتماد امام راحل و مقام معظم رهبری به آیت الله جنتی به گونه‌ای است که ایشان را در راس چنین دستگاه مهمی قرار داده‌اند.

قابل افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری که می‌فرمایند ” شورای نگهبان هم‌وزن قانون اساسی است”؛ اگر شورای نگهبان نداشته باشیم باید بگوییم قانون اساسی هم نخواهیم داشت؛ در واقع سلامت قانون اساسی وابسته به فعالیت شورای نگهبان است.

امام جمعه موقت قزوین با تاکید بر نقش خبرگان رهبری در حراست از نظام انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری با هرگونه تعرض به اساس نظام مقابله کرده و برای روزهای سخت تصمیم‌گیرنده هستند.

وی با اشاره به ایفای نقش خبرگان رهبری در زمان ارتحال جانسوز امام‌خمینی (ره) عنوان کرد: مجلس خبرگان رهبری خلاء حضور رهبر کبیر انقلاب را پر کرد و تا امروز به گواهی همه اهل خبره و نخبگان، جانشینی صالح برای امام(ره) انتخاب شده و نظام با همان اقتدار و صلابت پیش می‌رود.

قابل از آیت‌الله جنتی به عنوان عنصری انقلابی، خالص و ولایتمدار نام برد و افزود: انتخاب شایسته و انقلابی آیت‌الله جنتی موجب ناراحتی و یاس دشمنان شد و در حقیقت سیلی محکمی به شیاطین خدعه­‌گر خارجی و داخلی بود.

رئیس دفتر رسیدگی و نظارت شورای نگهبان قزوین در پایان تصریح کرد: مردم از انتخاب انقلابی و با بصیرت مجلس خبرگان خرسند هستند؛ خبرگان ملت با انتخاب خود به نظام سلطه فهماندند که فکر انحراف انقلاب اسلامی و نفوذ حاکمیت جریان غیر انقلابی در خبرگان را باید از فکر خود بیرون نمایند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
 • ممنوع التدریس کردن اساتید منتقد نباید به یک سنت تبدیل شود
 • ایجاد ۲۲هزار اشتغال در سال گذشته/ کوچکترین اعتراض کارگری در استان نداشتیم
 • نرخ رشد اقتصادی کشور قابل قبول نیست/ قدرت خرید مردم باید افزایش یابد/ وضعیت کنونی شایسته ملت ایران نیست
 • برخی کارگران در قزوین ۳۰ماه حقوق نگرفته‌اند/ ۳هزار نفر در استان متقاضی حمایت سازمان بهزیستی هستند
 • قراردادهای سفید امضاء ،گریبان‌گیر جامعه کارگری استان/ بدهی‌های تامین اجتماعی به علوم پزشکی مردم را با مشکل مواجه کرده است
 • لزوم توجه ویژه دولت به محرومان/ بیشترین مراجعات به نمایندگان مجلس برای رفع مشکلات کارگری است
 • ۲ ملی پوش والیبال استان در مسابقات آسیایی
 • وزیر کار به قزوین سفر می‌کند
 • کشف بیش از ۱۰ هزار پاکت سیگار قاچاق در قزوین
 • ساماندهی بیماران روانی و مزمن در سطح استان/ ۴۹  واحد مسکن برای خانواده‌های دو معلول به بالا احداث می‌شود
 • کشف بیش از ۱۷۰ دام غیر مجاز به ارزش ۹۰ میلیون تومان در استان
 • برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی به مناسبت دهه کرامت در استان/ ۵۵ هزار خادم و خادمیار در سطح کشور فعالیت‌ می‌کنند
 • آخرین اخبار