انتشار عکس دلخراش حمید بقایی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166106
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۲۹
شاخص : مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد دیشب با انتشار عکسی دلخراش از وضعیت جسمی «حمید بقایی» از بازگشت این مجرم پرونده‌ی مالی آن دولت به زندان اوین خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز: «علی اکبر جوانفکر» در این باره نوشت: «آقای حمید بقایی که یکشنبه شب گذشته برای مدت شش روز از زندان ترخیص شده بود، ساعت ۲۲ امشب با بدرقه دکتر احمدی نژاد رییس جمهور سابق و چند تن از همکاران و دوستانش به زندان اوین بازگشت. آقای بقایی در حالی به زندان بازگشت که به لحاظ شرایط جسمی در وضعیت بحرانی قرار دارد و باید در بیمارستان بستری شود و تحت درمان قرار گیرد».

 

انتشار عکس دلخراش حمید بقایی

جوانفکر که می‌گوید عکس‌ها هنگام بازگشت آقای بقایی به زندان گرفته شده، مدعی است که او به دوره درمان شش ماهه را برای ریکاوری و بازسازی نیاز دارد.

مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد در عین حال پرسیده است: «به راستی چه کسی باور می کند که آقای بقایی اختلاس کرده یا به سوء استفاده از پول بیت المال پرداخته است؟»

یک ماه پیش، «سعید مرتضوی» دادستان وقت تهران در سال ۸۸ که پس از آن از مدیران عالی رتبه‌ی دولت احمدی نژاد شد، برای اجرای حکم حبس بازداشت و راهی زندان اوین شد. گویا مرتضوی چند ماهی برای فرار از اجرای حکم متواری شده بود.

محمدرضا رحیمی، معاون اول دولت احمدی نژاد که رییس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آن دولت هم بود به اتهامی اقتصادی حدود سه سال در زندان اوین بود و حدود یک ماه پیش آزاد شد.

برخی دیگر از مدیران دولت احمدی نژاد هم به اتهاماتی مشابه محکوم و یا متهم هستند، از جمله اسفندیار رحیم مشایی که از اسفندماه در بازداشت به سر می‌برد.

منبع: انصاف نیوز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار