انتشار نامه دادستان به فرماندار قزوین اقدامی غیرقانونی و غیراخلاقی است
کد خبر: 119764
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
امام جمعه آبیک:
شاخص : امام جمعه آبیک انتشار نامه دادستان قزوین به فرمانداری غیرقانونی و غیراخلاقی دانست و گفت: متاسفانه مسئولین موارد اصلی را فراموش کرده‌اند و به حاشیه می‌پردازند.

حجت‌الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه آبیک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به لغو سخنرانی صادق زیباکلام در دانشگاه آزاد قزوین گفت: آقای زیباکلام در برهه‌های مختلف دارای حواشی متعدد بوده است؛ این فرد حتی دوران سازندگی را به دوران چاپندگی لقب داده بود.

وی با بیان اینکه اقدام دادستان عمومی و انقلاب استان در راستای لغو سخنرانی صادق زیباکلام در قزوین مورد تایید است، گفت: انتشار نامه دادستان قزوین به فرمانداری در رسانه‌ها و فضای مجازی غیرقانونی و غیراخلاقی است.

وی با تاکید بر جلوگیری از چنین اقداماتی در آینده، افزود: باید افرادی که دست به انتشار این نامه زده‌اند توبیخ و با آن‌ها برخورد جدی شود.

امام جمعه آبیک تصریح کرد: متاسفانه برخی مسئولین موضوعات اصلی را فراموش و به حاشیه‌ها می‌پردازند.

حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین(ع) مبنی بر اینکه انسان باید ابتدا حق را بشناسد و بعد صاحب حق را، اذعان داشت: این آقایان معیار حق و باطل را رها کرده‌اند و جناح‌هایشان معیارهای آن‌ها را تعیین می کند.

وی ابراز کرد: چه دلیلی برای عدم تمکین از دستور دادستان به عنوان یک مقام امنیتی وجود دارد؟ آیا جز مسائل جناحی مسئله دیگری می‌تواند باشد؟

امام جمعه آبیک با بیان اینکه مدیران و دستگاه‌ها باید در برقراری امنیت جامعه متحد و از یکدیگر حمایت نمایند، افزود: اگر قرار بر تبعیت نکردن از قانون باشد که دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

حجت‌الاسلام موسوی در پایان تاکید کرد: مسئولین به جای درگیری و ایجاد حواشی، به مشکلاتی از قبیل تورم و بیکاری که گریبان گیر مردم شده است، بپردازند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار