انتظار وفای به عهد از جانب آمریکا ساده لوحی است/ توان موشکی ایران لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی انداخته‌است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 106665
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۴۸
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه توان موشکی ایران لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی انداخته‌است گفت: کسانی که خیال می‌کنند صهیونیست‌ها و آمریکا سر عهد و پیمان‌شان می‌مانند بسیار ساده لوح هستند.

.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی این هفته با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: اگرچه مردم با سلایق متفاوت و احزاب و جناح‌های مختلف در کشور فعال هستند اما در مناسبت‌های دینی و انقلابی همچون راهپیمایی روز قدس همه یک دل و یک پارچه به دور ازiهرگونه اختلاف برای رضای خدا کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه هیچ چیز ملت ایران را از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس باز نمی‌دارد، افزود: در این روز لطف و مهربانی مردم متوجه مسلمانان جهان و خشم و نفرتشان شامل حال دشمنان اسلام می‌شود.

آمریکا پشیتبان سرسخت رژیم منحوس صهیونیستی

عابدینی در ادامه گفت: آل سعود و رژیم اشغالگر بحرین را هم در زمره رژیم اشغالگر صهیونیستی می‌دانیم و اشراری همچون داعش عوامل میدانی و پشتیبانی شونده از سوی کاخ سفید که سیاه‌ترین بنای روزگار به حساب می‌آید، هستند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه جنایت‌های آمریکا باید در مدارس و دانشگاه‌ها برای نسل جدید بازخوانی شود، تاکید کرد: حتی یک مسلمان در جهان رفتار احمقانه و تبلیغاتی آمریکا که خود را مبارزه‌گر با داعش نمایش می‌دهد را باور نمی‌کند.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: کسانی که خیال می‌کنند صهیونیست‌ها و آمریکا سر عهد و پیمان‌شان می‌مانند بسیار ساده لوح هستند چراکه آن‌ها حتی کلام خدا را از تحریف در امان نگذاشتند حال چگونه عده‌ای انتظاردارند که آن‌ها بر عهد‌نامه‌ها و مصوبات احترام بگذارند؟! این نهایت ساده لوحی است.

فتنه ۸۸ تلخ‌ترین خاطره بعد از انقلاب اسلامی 

وی از فتنه سال ۸۸ اتفاقی تاسف‌بار و خسارت‌بار یاد کرد و گفت: این فتنه تلخ‌ترین خاطره ما بعد از انقلاب اسلامی شد که گوشه‌ای از شجره خبیثه فتنه صهیونیستی بود لذا قرآن کریم سفارش می‌کند باید در برابر این فتنه‌گران مقاوم باشید.

عابدینی با اشاره به چند نمونه از ویژگی‌های یهودیان صهیونیست در قرآن کریم، ابراز کرد: این قوم دچار خودبرتربینی هستند و فقط خود را هدف خلقت می‌دانند که این نگاه غیرانسانی باعث شده است در تجاوز به حق انسان‌ها هیچ محدودیتی برای خود قائل نشوند.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: با چنین مردمانی نمی‌‍شود مذاکره کرد چراکه هر دروغ و پیمان شکنی را در راستای منافع خود جایز می‌دانند و به جای خدا پرستی دچار نژادپرستی شده‌اند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه مهر ذلت و خواری بر پیشانی یهودیان زده شده است، یادآورشد: اگر تاریخ را مطالعه کنیم می‌بینیم که هیچ‌گاه سربلند زندگی نکرده‌ و همیشه در خانه‌ها و سرزمین‌های غصبی با آوارگی زندگی کرده‌اند.

رژیم صهیونیستی محکوم به نابودی است

وی با اشاره به اینکه یهودیان منافقین محکوم به نابودی هستند، اذعان داشت: طبق آیات قرآن یهودیان در صحنه جنگ گفتند اگر به شهر برگردیم مسلمانان را از خانه‌هایشان بیرون می‌کنیم و این همان منطق و رفتاری است که خلیفه بحرین علیه شیخ قاسم و سعودی‌های یهودی علیه مسلمان‌های واقعی انجام می‌دهند.

عابدینی بیان کرد: یهودیان خیلی تلاش می‌کنند مسلمانان را تحت فشار و تحریم‌های اقتصادی قرار دهند اما هر چه به مردم فشار آورده‌اند وفاداری آنها به اسلام بیشتر شده است؛ یهودیان همیشه آرزو دارند که مسلمانان تابع و دنباله‌روآن‌ها باشند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین، جان یهودیان را از نقاط ضعف آن‌ها دانست و گفت: حالا که آن‌ها می‌بینند موشک‌های دور برد جمهوری اسلامی ایران در هر نقطه از سرزمین‌های اشغالی می‌تواند فرود بیاید، دچار رعب و وحشت می‌شوند و امروز افتخار می‌کنیم با تجهیزات موشکی خود می‌توانیم در مقابل آن‌ها بایستیم.

نسبت به اقدامات دشمن هوشیار باشیم

امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه نباید دشمنی آن‌ها را ساده گرفت، عنوان کرد: رمز آزادی سرزمین‌های اشغالی این است که جان صهیونیست‌ها را هدف قرار دهیم چراکه اگر احساس امنیت کنند نمیتوانیم به اهداف الهی خود دست یابیم.

وی با بیان اینکه خشم و خروش اهل ایمان در برابر دشمنان خداوند نمونه بارزی از تقوای جمعی است، خاطرنشان کرد: حمایت از مستضعفان و ایستادگی در برابر ستمگران و شوکت آن‌ها را شکستن و زمین گیرشان کردن تقوای جمعی به حساب می‌آید.

عابدینی در پایان افزود: ماه مبارک رمضان که ماه تقوا است، راهپیمایی ظلم ستیزانه روز قدس و حمایت از محرومین و مستضعفین جهان که بخشی از آن مردم ستم دیده سرزمین های اشغالی هستند تجلی تقوای الهی وحماسه آفرینی ملت‌های مسلمان به حساب می‌آید.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار