انتقادات زمینه تفرقه در جامعه نشود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67849
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: انتقاد نباید زمینه تفرقه در جامعه شود بلکه نقد سازنده بدون شک راه گشای مشکلات است.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی امروز در پانزدهمین جلسه هم‌اندیشی احزاب، گروه‌ها و تشکل های سیاسی استان با بیان اینکه انتقاد نباید زمینه تفرقه در جامعه شود، اظهار کرد: نقد سازنده بدون شک راه گشای مشکلات است و زمینه رشد و پیشرفت را فراهم می کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: باید از امکانات موجود به نحو مطلوب استفاده کرد، زیرا نگاه‌های کوتاه مدت در بحث مدیریت موجب شده که نتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

این مسئول بیان کرد: چارچوب‌های تعیین شده توسط امام راحل این امکان را فراهم ساخت که تمام گروه‌های سیاسی در چارچوب اندیشه‌های امام راحل و رهبری بتوانند فعالیت کنند و هر حزب و گروه سیاسی که بتواند در این چارچوب فعالیت کند، نظام نیز با آن همراهی می‌کند.

علیرضا کشاورز رئیس اتاق بازرگانی استان هم یکی از علل افزایش آمار بیکاری در کشور را عدم موفقیت در صادرات کالاهای تولید داخلی دانست و افزود: احزاب باید نگاه تخصصی اقتصاد را به عنوان یک رکن اصلی در نظر بگیرند.

وی از مسئولان درخواست کرد: با تلاش و کوشش، فضای کسب و کار در جامعه و زمینه ورود سرمایه‌گذاران در استان را فراهم کنند تا با به حرکت درآوردن چرخه تولید، زمینه اشتغال در استان ایجاد شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار