انتقال زارعی به اورژانس مجلس +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75721
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲:۱۱
شاخص : گفته می شود دلیل اصلی ناراحتی زارعی به جلسه شب گذشته باز می گردد.

به گزارش پایگاه شاخص،برخلاف تفاهم صورت گرفته در جلسه شب گذشته، امروز رئیس مجلس اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه به تصویب می رسد.

امروز جزئیات طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» در حالی در کمتر از ۱۵ دقیقه به تصویب رسید که حواشی زیادی داشت و نمایندگان متعددی به نحوه مدیریت جلسه انتقاد داشتند.پیش از این حقیقت پور عضو کمیسیون امنیت ملی از وصول ۲۰۰ پیشنهاد در این کمیسیون خبر داده بود اما علی لاریجانی اجازه بیان پیشنهادات نمایندگان درخصوص ماده واحدها و بندهای این طرح را نداد تا در کوتاهترین زمان ممکن و بدون تغییری خاص، طرح پیشنهادی فراکسیون رهروان به رای گذاشته شود.

پس از تصویب جزئیات طرح اجرای برجام علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان درحالیکه نسبت به روند تصویب جزئیات طرح برجام انتقاد داشت شروع به اشک ریختن کرد و جمعی از نمایندگان اطراف وی حضور یافتند.

زارعی به اورژانس مجلس منتقل شد +عکس

اما ماجرا همین جا ختم نشد و زارعی که اوضاع مساعدی نداشت به اورژانس مستقر در مجلس منتقل شد تا تحت نظارت پزشکان قرار بگیرد. جمعی از نمایندگان هم به عیادت وی رفتند.

گفته می شود دلیل اصلی ناراحتی زارعی به جلسه شب گذشته باز می گردد.

براساس این گزارش دیشب جلسه ای با حضور علیرضا زاکانی و علی اصغر زارعی اعضای فراکسیون اصولگرایان، کاظم جلالی و علاءالدین بروجردی اعضای فراکسیون رهروان و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار می شود تا جزئیات طرح اجرای برجام مورد بررسی قرار گرفته و با تعامل اعضای جلسه طرحی مرضی الطرفین آماده شده و در جلسه امروز به تصویب برسد.

اما برخلاف تفاهم صورت گرفته، امروز رئیس مجلس اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه به تصویب می رسد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: مهر

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “انتقال زارعی به اورژانس مجلس +عکس”

  1. امیران گفت:

    امروز بعضی ها در مجلس به گونه ای عمل کردند که مشخص شد آب باز خوبی هستند اگر آب ببینند و فرقی نمی کند آب مورد نظر زلال باشد یا گنداب و اصل منافع خودشان است که اهمیت دارد نه منافع نظام و اینکه مجلس در راس امور است کیلوئی چند است .

  2. دیان گفت:

    جناب آقای دهباشی سلام
    بنده هم در حد و اندازه خودم لازم میدانم از صداقت و شجاعت در بیان شما تشکر کنم . انشاءالله به حرمت صاحب این ماه همیشه آزاده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار