انتقال 120 خودروی تاکسی متخلف به پارکینگ به دلیل تکرار تخلفات
کد خبر: 111963
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۱۶
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد:
شاخص : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: 120 خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منقل شدند.

عبدالعلی دربندی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: یکی از مأموریت‌های مهم سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین نظارت و بازرسی از تاکسی‌های فعال تحت نظارت این سازمان است که این وظیفه مهم بر عهده واحد بازرسی سازمان قرار دارد.

وی عنوان کرد: بازرسان سازمان همه روزه از ساعت ۷صبح تا ۸ شب به صورت مستمر در سطح خیابان های شهر حضور داشته و بر عملکرد تاکسیرانان نظارت می کنند تا در صورت ارتکاب تخلف و پس از تذکر، نسبت به اعمال قانون اقدام نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در راستای بازرسی از عملکرد تاکسیرانان طی یک ماه اخیر ۱۲۰ خودروی تاکسی به دلیل تکرار تخلفات به پارکینگ منتقل شدند.

دربندی‌زاده با اشاره به عمده تخلفات صورت گرفته از سوی تاکسیرانان گفت: شکایات مردمی، اقساط معوقه و اخذ کرایه اضافه مهم‌ترین تخلفاتی است که برخی از تاکسیرانان مرتکب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: اگر تاکسیرانی مرتکب تخلف شود در دفعات اول و دوم، تذکر لازم به وی داده شده و از تاکسیران متخلف تعهد کتبی گرفته می‌شود اما اگر تخلف وی برای بار سوم تکرار شود قطعا خودروی وی متوقف شده و به پارکینگ منتقل می‌گردد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: هدف اصلی از بازرسی‌هایی که انجام می شود ارائه خدمات بهتر به شهروندان است تا بدون کوچکترین مشکلی از تاکسی به عنوان یک وسیله حمل و نقل عمومی که مطمئن است، استفاده کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار