انتقام عجیب یک مادر از فرزندش بخاطر ازدواج سوم + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90582
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
شاخص : نمونه DNA ای که در دست پلیس بود با گم شدنش باعث ایجاد مشکلات زیادی شد.

شاخص نیوز : نمونه DNA ای که در دست پلیس بود با گم شدنش باعث ایجاد مشکلات زیادی شد.

پلیس کانادا فردی انگلیسی را مجبور به دادن نمونه DNA کرد. چرا که تصور می‌کرد او “بن نیدهم” است که ۹سال است در لیست گمشدگان قرار دارد.

انتقام عجیب یک مادر از فرزندش بخاطر ازدواج سوم + تصاویر

“بن گلیو” ۲۸ ساله که تاکنون اسمش رسانه‌ای نشده بود پس از دیدن نام خود در روزنامه روز یک‌شنبه بسیار تعجب کرد. زیرا پلیس از او نمونه خون گرفته و بازجویی کرده بود و دیگر نیازی به رسانه‌ای شدن این مطلب نبود. پلیس و یا حتی روزنامه نگاران حتی با وی تماس هم نگرفتند.

انتقام عجیب یک مادر از فرزندش بخاطر ازدواج سوم + تصاویر

مسئله‌ای که وجود داشت این بود که پلیس کانادا قرار بود نمونه DNA او را به کارآگاه‌های کانادایی تحویل دهد اما در همین حین این نمونه گم شد. از طرفی پلیس برای پاسخ دادن به این سوال تحت فشار بود که چرا نمونه DNA به کارآگاهان انگلیسی تحویل داده نشده‌است و چطور ممکن است نمونه DNA در اداره پلیس گم شود؟

در حال حاضر پلیس همچنان از “بن نیدهم” خبری ندارد زیرا تمام هفته گذشته مشغول پیدا کردن آقای گلیو و نمونه DNA او بوده‌است و اما سرنخ جدید برای این پرونده هنگامی پیدا شد که مادر بن گلیو از پلیس انتقاد کرد که چرا آنقدر به این بچه گمشده توجه می‌کنند مگر این بچه گمشده چه تفاوتی با بچه‌های گمشده دیگر درد؟

انتقام عجیب یک مادر از فرزندش بخاطر ازدواج سوم + تصاویر

بن ۲۱ ماهه که در سال ۱۹۹۱ برای تفریح با خانواده‌اش به یونان رفت بود در آنجا گم شد و اینچنین اسم او در لیست گمشدگان قرار گرفت. مادر بن گلیو وقتی که او ۵ ساله بود دوباره ازدواج و به کانادا مهاجرت کردند. اما در سن ۱۶ سالگی پای بن به یک پرونده در مورد کودکان گمشده کشیده شد که یکی از سخت‌ترین و گیج‌کننده‌ترین پرونده‌ها بود.

پس از بررسی بسیار مشخص شد مادر بن گلیو که می‌خواست برای بار سوم ازدواج کند، برای اینکه زندگی را برای بن گلیو سخت و مانند جهنم کند با پلیس کانادا تماس گرفته و گفت که پسرش “بن هیدمن” است نه بن گلیو تا از او انتقام بگیرد!

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار