انجام بیش از یک هزار و 200 مورد بازرسی توسط سازمان در هر ماه
کد خبر: 112279
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد:
شاخص : مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: واحد بازرسی سازمان با در اختیار داشتن 5 واحد گشت، ماهانه یک هزار و 200 مورد بازرسی انجام میدهد.

به گزارش شاخص نیوز، عبدالعلی دربندیزاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین اظهار کرد: با توجه به این که یکی از رسالتهای سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین نظارت و بازرسی از تاکسیهای فعال در سطح شهر است از ۵ واحد گشت برای این منظور استفاده میشود.
وی افزود: واحدهای گشت سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین همه روزه از ساعت ۷صبح تا ۸ شب به صورت مستمر در خیابانهای شهر حضور داشته و ضمن بازرسی تاکسیهای فعال، شکایات مردمی را نیز به صورت حضوری دریافت میکنند.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: با توجه به اهمیت بازرسی از تاکسی‌های فعال در سطح شهر، بازرسان سازمان ماهانه یک هزار و ۲۰۰ بازرسی را به ثبت می‌رسانند.
دربندیزاده با اشاره به مهمترین مواردی که توسط بازرسان سازمان بررسی میشود، خاطرنشان کرد: اخذ کرایه اضافه، شکایات مردمی و اقساط معوقه از جمله مهمترین مواردی است که توسط بازرسان سازمان بررسی می‌شود.
وی یادآور شد: از شهروندان نیز تقاضا می شود شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۳۳۸۴۸ داخلی ۱۱۰ و یا شماره پیام کوتاه ۳۰۰۰۷۱۳۳ و همچنین پیشنهادات و انتقادات خود در خصوص نحوه خدمات دهی سازمان تاکسیرانی را از طریق شماره تلفن۳۳۸۴۸ داخلی ۱۱۰ و یا شماره پیام کوتاه ۳۰۰۰۸۴۶۴ به روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ارائه دهند.

منبع: روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار