انعطاف باورنکردنی مرد ۶۸ ساله (+عکس) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81735
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
شاخص : مباح می گوید زمانی که 11 سال داشته و نوجوان بوده در هنگام ماهیگیری با دوستانش متوجه توانایی خارق العاده خود در خم کردن و چرخاندن پاهایش می‌شود.

شاخص نیوز:  انعطاف پذیری باورنکردنی پاهای یک مرد ۶۸ ساله در روستای “کالیمانتان شمالی” در اندونزی چشمان هر بیننده‌ای را خیره می‌کند.

“مباح بژان” مرد ۶۸ ساله اهل روستای “کالیمناتان شمالی” در اندونزی توانایی نادر در انعطاف پذیری پاهایش دارد. او می‌تواند با خم کردن پاهایش خود را به شکل یک جعبه درآورد. از همه عجیبتر آنکه او می تواند پاهایش را از مفصل زانو ۱۸۰ درجه بچرخاند.

مباح می گوید زمانی که ۱۱ سال داشته و نوجوان بوده در هنگام ماهیگیری با دوستانش متوجه توانایی خارق العاده خود در خم کردن و چرخاندن پاهایش می‌شود. او می گوید این توانایی را دارد که با انعطاف بدنی خود را در لوله ۵۰ اینچی جای بدهد و البته ادعا می‌کند که در لحظه ای که پاهایش را به حالات باورنکردنی می چرخاند هیچ دردی احساس نمی‌کند.

عکس هایی که عکاس “بارکرافت” از او گرفته توانایی خارق العاده این مرد را بیشتر نشان می‌دهد. انعطاف پاهای این مرد به حدی است که می تواند در حالیکه پاهایش از مفصل زانو ۱۸۰ درجه چرخیده راه برود یا آنها را زیر چانه خود بگذارد و حتی کف پایش را با صورت لمس کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار