انفجاری مهیب در اصفهان / یک نفر کشته و دو نفر دیگر مصدوم شدند +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83214
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
شاخص : دقایقی پیش انفجاری مهیب در خیابان بعثت اصفهان رخ داد که باعث تخریب 3 خانه شد.

شاخص نیوزدر پی وقوع یک فقره حادثه انفجار و تخریب منزل مسکونی در خیابان بعثت اصفهان، نیروهای امدادی آتش‌نشانی و فوریت‌های پزشکی از لحظات اولیه در صحنه حاضر شدند و به بررسی وضعیت حادثه و مصدومان پرداختند.

بر اساس این گزارش، در ساعات اولیه وقوع حادثه دو مجروح به بیمارستان منتقل شدند اما روایت مصدومان از وجود دو فرد دیگر در زیر آوار حکایت می‌کرد،لذا تیم امدادی آتش‌نشانی همچنان به آواربرداری ادامه داد تا اینکه لحظاتی پیش جسم بی جان یک نفر در زیر آوار کشف شد.

متوفی یک مرد ۳۰ ساله و از اتباع افغان بود که جسم او به طور کامل دچار سوختگی شده است.گفتنی است همسایه ها اعلام کرده اند که ممکن است یک مادر و فرزند نیز در زیر آوار گرفتار شده باشند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توضیح داد : در این حادثه که عصر امروز جمعه درخیابان بعثت رخ داد یک نفرجان خود را از دست داده و سه نفر بشدت مجروح و به علت پارگی شریان و سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شدند .

دکتر غفور راستین افزود : نیروهای آتش نشانی هم اکنون ( ساعت مخابره خبر) در محل حادثه مشغول آوار برداری و نجات سایر مصدومان احتمالی هستند.

در حالیکه علت بروز این حادثه در حال بررسی است منابع غیررسمی علت آنرا نشت گازعنوان کرده اند.

از طرفی در نتیجه این حادثه که صدایی مهیب داشت ،به منازل و ساختمانهای اطرافی نیز حسارات جزئی وارد شده است .

بزرگ زاد رئیس آتش‌نشانی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه پس از خبردار شدن ستاد فرماندهی آتش‌نشانی، نیروهای آتش‌نشان به موقعیت اعزام شدند، در خصوص علت این حادثه اظهار کرد: نشت گاز خانگی در محیط، بالا رفتن درصد اختلاط گاز طبیعی با هوا و رسیدن آن به بدترین حالت ممکن علت انفجار بوده که تخریب ۸۰-۹۰ درصدی ۲ خانه را نیز در پی داشته است.

رئیس آتش‌نشانی اصفهان در خصوص حضور مأموران آتش‌نشانی در محل وقوع حادثه، گفت: مأموران آتش‌نشانی هنوز در محل وقوع حادثه حضور دارند و در حال بررسی آوار هستند که بین ۵-۱۵ درصد از بررسی‌ها باقی ‌مانده است و امیدواریم تلفات دیگری در این حادثه نداشته باشیم.

به گزارش صبحانه، شهر اصفهان تیرماه سال گذشته نیز شاهد چنین انفجاری بود که بر اثر نشت و انفجار گاز در یک منزل مسکونی رخداد که در نتیجه موج انفجار یک واحد مسکونی کاملا تخریت و به ۲۵ منزل دیگر نیز خساراتی وارد شد همچنین یک نفر دچار سوختگی شدید شد و تحت مداوا قرار گرفت .

 

 

منبع: صبحانه انلاین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار