ایران جانبی

» انفجار منزل مسکونی در خیابان تهران قدیم +تصاویر
کد خبر: 153979
تاریخ انتشار: 23 دسامبر 2017 - 3:32
رییس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوين خبر داد
شاخص : رییس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوين از انفجار منزل مسکوني در خیابان تهران قدیم قزوین خبر داد.

جعفر مختاری رییس ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از انفجار منزل مسکونی در خیابان تهران قدیم قزوین خبر داد.

 وی افزود: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۹ و ۲۴ دقیقه روز جمعه ۱ دی ماه سال جاری از انفجار منزل مسکونی در خیابان تهران قدیم قزوین خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان ۲ اکیپ مخصوص امداد نجات و اطفاء حریق  را از ایستگاه های شماره سه مولوی و یک باغ دبیر به محل حادثه رهسپار کرد.

این مسوول با اشاره به حضور آتش نشانان در کمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه خاطرنشان کرد : نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از رسیدن به محل با کشیدن نوار خطر و خارج کردن مردم از اطراف صحنه حادثه نسبت به ایمن سازی محل اقدام کرده و در ادامه با حضور نیروهای تخصصی ادارات گاز و برق نسبت به قطع انشعابات محل حادثه اقدامات لازم به عمل آمد.

رییس ایستگاه شماره یک آتش نشانی یادآور شد: بر اثر انفجار روی داده ناشی از نشت گاز شهری، قسمتهایی از این واحد مسکونی واقع در قسمت زیرزمین دچار خسارت شده و در اثر موج ناشی از انفجار ، شیشه ها و پنجره های این محل نیز دچار شکستگی و خسارت گردیدند.

وی در ادامه  با اشاره به اینکه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید افزود : آتش نشانان با تجهیزات ایمنی کامل نسبت به بررسی تمامی قسمت‌های منزل اقدام کرده و پس از اطمینان از ایمن سازی کامل محل با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی و مالک ماموریت خود را به پایان رساندند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار