انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا بیمه شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65158
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۹
معاون سياسي امنيتي استاندار:
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استاندار در جلسه بزرگداشت سی و پنجمین سالروز هفته دفاع مقدس، گفت: خون شهداء دفاع مقدس انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی دیروز در جلسه بزرگداشت سی و پنجمین سالروز هفته دفاع مقدس، ارج نهادن به شهدا را جزء وظایف اصلی مسئولان دانست و اظهار کرد: عزت، اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی در صحنه جهانی به برکت خون شهداء دفاع مقدس است و این خون انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با تاکید بر ترویج ارزش ها و فرهنگ ایثار، تصریح کرد: شهدا هستی خود را نثار ما کردند و بر ما واجب است تا راه پرفروغ آنان را برای نسل جدید به ویژه نسل نوجوان و جوان بازگو کنیم.

این مسئول در ادامه بر حضور موثر اعضای ستاد در مراسم تشییع شهدای گمنام که در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) برگزار خواهد شد تاکید کرد و گفت: در مراسم تشییع شهدا و مراسمی که به این امور اختصاص داده اعضاء ستاد و مسئولین حضور فعالی داشته باشند.

رحیمی دلجویی از پدران ومادران شهدا را یک ضرورت دانست و افزود: باید برنامه‌ریزی‌های مسئولان دستگاه‌های اجرایی طوری باشد که تعدادی از این شهدا فراموش نشوند و سرکشی‌ها جوری باشد تا حقی از هیچ خانواده ای ضایع نشود.

استان قزوین سه هزار شهید، ۶ هزار و ۶۰۰ جانباز و ۶۳۰ آزاده را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار