انقلاب اسلامی عزت را به ملت ایران ارزانی کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157615
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با مقایسه بخشی از دستاوردهای امروز نظام اسلامی با گذشته گفت: انقلاب اسلامی عزت را به ملت ایران ارزانی کرد.

به گزار ش خبرنگار اجتماعی شاخص، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در مراسم گلبانگ انقلاب که صبح امروز در سالن ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی‌ انقلاب اسلامی گفت: مراسم گلبانگ انقلاب، زنگ بیداری، دانایی و آزادی ملت ها از استکبار و استعمار است که باید هر سال با شکوه تر از گذشته گرامی داشته شود.

سالار قاسمی، تربیت دانش آموزان خلاق، میهن دوست و ولایی را از آرمان های امام راحل عنوان کرد و خطاب به دانش آموزان افزود:امروز تمام تلاش بدخواهان نظام این است که نسل جوان را که سرمایه اصلی انقلاب است مایوس کنند و اگر ما توکل کنیم همه چیز حاصل می شود.

وی با مقایسه بخشی از دستاوردهای امروز نظام اسلامی با گذشته اضافه کرد:انقلاب اسلامی عزت را به ملت ایران ارزانی کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت:اگر به ما در خانواده، اداره و استان همه امکانات را بدهند اما تحقیر کنند انگار چیزی به ما نداده اند.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی به ما عزت داده است و گرچه مشکلاتی داریم اما این سرمایه کمی نیست و باید در این ایام امید آفرینی را در بین نوجوانان و جوانا تقویت کنیم.

قاسمی افزود: امروز همه باید در کنار آموزش و پرورش باشند چون انقلاب ما فرهنگی بود و تمرکز اصلی دشمنان بر نوجوان و جوانان است.

وی در ادامه از دانش آموزان خواست برای موفقیت در آینده اهل نماز، توکل و تلاش باشند و برای تحقق آرمان های امام و انقلاب تلاش کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار