انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هدیه خداوند به ملت ایران/ استکبار به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیرنده و تصمیم‌ساز کشور است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89157
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۳:۰۸
فرمانده سپاه استان قزوین تاکید کرد:
شاخص : فرمانده سپاه استان قزوین گفت: دشمن در صدد نفوذ در مجموعه‌های تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیرنده نظام و ایجاد انحراف و اختلال در جهت پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه استان قزوین در مراسم یادواره شهدای “قاصدان سرخ” و یازدهمین همایش بسیج و اصحاب رسانه با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: انقلاب اسلامی با نام شهدایی عجین است، که جان گران‌بهای خود را در راه پیروزی و پاسداری از آن فدا کردند.

وی با اشاره  به مسیر مقدس طی شده توسط شهدا که مورد تایید امام زمان (عج) است، ابراز کرد: انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هدیه، نعمت بزرگ خداوند به ملت ایران است که الحق استحقاق این هدیه الهی را  دارند.

این مسئول با بیان اینکه نفوذ در ساختار انقلاب اسلامی انکار ناپذیر است، گفت: دشمن در صدد نفوذ در مجموعه‌های تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیرنده نظام و ایجاد انحراف و اختلال در جهت تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران است.

شاهرخی با اشاره به عملیات کربلای ۴ که ۲۵۰شهید غواص آن در چند ماه گذشته توسط حضور بی‌نظیر ملت ایران تشییع شد، خاطرنشان کرد: این عملیات که قرار بود ضربه سنگینی به دشمن وارد و پیروزی قطعی جبهه سربازان اسلام را به ثمر بیاورد توسط یک عامل نفوذی در سطح کلان لو رفت و باعث شکست و شهادت رزمندگان اسلام شد.

وی اضافه کرد: ۸هزار شهید و جانباز نتیجه خیانت و نفوذ دشمن در مجموعه تصمیم‌گیران و اجراکنندگان این عملیات بود که شادی دشمنان منطقه و پایگاه‌های آمریکایی را فراهم کرد، اما پس از آن رزمندگان غیور ایران با عملیات کربلای ۵ پاسخ کوبنده‌ای به ارتش عراق داد.

این مسئول با بیان اینکه مانند گذشته باید نگران نفوذ دشمن باشیم، تاکید کرد: نه تنها دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی پایان نیافته و ابراز پشیمانی نمی‌کنند بلکه برنامه‌های جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

شاهرخی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی و بویژه آمریکا هرگز دشمنی خود را با ملت ایران کم نمی‌کند تصریح کرد: دشمنان برنامه‌های خود را در ۳ سطح مردم، حکومت و نخبگان طرح‌ریزی و برای آن درصد تعیین کرده‌اند؛ آنها اینگونه تحلیل می‌کنند: اگر بین مردم و نخبگان به ترتیب ۲۰ و ۶۰ درصد نفوذ ایجاد شود، قطعا توانسته‌ایم برنامه‌های خود را عملیاتی و ضربه محکمی به محور مقاومت بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه هدف از نفوذ دشمن، ضربه به جهان اسلام و جبهه مقاومت است، بیان کرد: دشمنان دلیل ناکامی نفوذ در ایران را غافل بودن از منابع تولید قدرت در داخل کشور دانسته و اکنون با تمرکز در حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها قصد عملیاتی کردن نقشه‌هایشان را دارند.

این مسئول با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: ایجاد مجلسی انقلابی که بتواند در برابر برنامه‌ها و توطئه‌های دشمن بایستد بستگی به انتخاب،هوشیاری و بصیرت ملت ایران دارد.

شاهرخی در پایان تاکید کرد: اگر انقلاب اسلامی به دست نااهلان بیفتد ضربه‌ای به نظام جمهوری اسلامی وارد خواهد شد که قطعاً جبران ناپذیر خواهد بود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار