انهدام باند کلاهبرداری به شیوه کارت به کارت در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 154297
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱:۱۱
فرمانده انتظامی استان خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی استان از دستگيری اعضاي يك باند چهار نفره کلاهبرداری کارت به کارت در قزوین خبر داد.

سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از دستگیری اعضای یک باند چهار نفره کلاهبرداری کارت به کارت در قزوین خبر داد.

وی افزود: به دنبال مراجعه یکی از شهروندان و شکایت مبنی بر کلاهبرداری کارت به کارت به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال موضوع شناسایی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار محمودی بیان کرد: در بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شد کلاهبرداران با ارسال پیامک و تماس تلفنی با شهروندان خود را نماینده شرکت همراه اول معرفی و اعلام می کردند که شما در قرعه کشی این شرکت برنده هزینه سفر به عتبات عالیات شده اید.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: کلاهبرداران با فریب اشخاص برای واریز هزینه سفر، آنان را پای دستگاه خودپرداز بانک ها کشانده و با راهنمایی غلط و پیچیده شخص، اقدام به انجام عملیات بانکی و برداشت از حساب وی و واریز به حساب مورد نظرشان می کردند.

سردار محمودی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس با تحقیقات گسترده اطلاعاتی به هویت کلاهبرداران پی برده و در دو اقدام پلیسی دو کلاهبردار و دو همدست آنان را شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف ۵ فقره کلاهبرداری به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری ۵ کلاهبردار، توصیه کرد: شهروندان فریب کلاهبرداران را در تماس های تلفنی و پیامکی مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی نخورند چراکه در صورت برنده شدن ابتدا اشخاص به سازمان ها و موسسات مربوطه دعوت و مبلغ تعیین شده به صورت حضوری به برندگان ارائه می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار