انوشیروانی: برای رقابت با قوی‌ترین‌ها آماده‌ایم
کد خبر: 109482
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
شاخص : سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان گفت: با درخشش ملی‌پوشان در تک‌تک اوزان المپیک ۲۰۱۶ مشخص می‌شود که ما برای رقابت با قوی‌ترین‌ها آماده‌ایم.

به گزارش شاخص نیوز؛ سجاد انوشیروانی در مورد وضعیت تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان پیش از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ اظهار داشت: چند روز دیگر عازم مسابقات المپیک هستیم و بچه‌ها در شرایط ایده‌آلی قرار دارند. تیم را به خوبی آماده کرده‌ایم و در حال حاضر مشغول مرور فن هستیم.
وی ادامه داد: مواظب هستیم بچه‌ها آسیب نبینند. در مجموع شرایط تیم ملی خوب است. ملی‌پوشان به خوبی تلاش کرده‌اند و باعث شده‌اند همه امیدوار شوند که می‌توانیم کار بزرگی انجام دهیم. قبلاً هم بسیار دیده‌ایم که پدیده‌هایی در مسابقات رو می‌شوند که معادلات را بر هم می‌زنند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان تصریح کرد: اگر به حدس و گمان باشد، هر ۵ وزنه‌بردار ما شرایط کسب مدال را در مسابقات المپیک دارند، البته هر ۵ وزنه‌بردار باید نزدیک به‌هم باشند و اگر شانس داشته باشیم و روند خوب باشد، می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

انوشیروانی خاطرنشان کرد:‌ به هر حال در وزنه‌برداری، هزار اتفاق رخ می‌دهد ولی ما روی بچه‌ها کار می‌کنیم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم ملی ما بیفتد. خدا را شاکرم که هیچ وقت کوچکترین استرسی نداشتم. آنالیز حریفان و وزنه‌برداران اوزان مختلف را شروع کرده‌ایم و به نتایج خوبی رسیده‌ایم. باید بهترین وزنه‌ها را برای ملی‌پوشان انتخاب کنیم.

وی در مورد وضعیت کیانوش رستمی و تمرینات انفرادی او گفت: رستمی، اسطوره است. او سرمایه ملی و دوست خوب من است و کاری که من در قبال او انجام دادم، دید تیمی بود. در مسابقه هر کمکی از من بخواهد، با تمام وجود برای او انجام می‌دهم. آرزوی من این است که کیانوش هم مدال طلا را کسب کند و هم رکورد بزند. چون این اتفاق جز افتخار و شادی چیز دیگری ندارد. همان طور که همه دوست دارند، او نتیجه بگیرد، من هم همین را می‌خواهم.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در پایان تأکید کرد: روس‌ها در ۴ وزن دوم همیشه جزو مدعیان محسوب می‌شوند. آنها در روزهایی از حضور در المپیک حذف شدند که مدت زمان زیادی تا شروع مسابقات باقی نمانده بود و ما آماده رقابت با آنها بودیم. با درخشش بچه‌ها در تک‌تک اوزان مشخص می‌شود که ما برای رقابت با قوی‌ترین‌ها آماده‌ایم.

 

منبع: ستاره ها 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار