ایران جانبی

» اهدای ۵هزار بطری ماده ضدعفونی‌کننده به دانشگاه علوم پزشکی قزوین
کد خبر: 205758
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۳۰
از سوی سپاه صاحب الامر(عج) صورت گرفت؛
شاخص : با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان قزوین ۵ هزار بطری محلول ضدعفونی کننده از سوی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به دانشگاه علوم پزشکی قزوین اهدا شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان، سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی قزوین و مسئولان استانی امروز(یکشنبه) پنج هزار بطری محلول ضدعفونی کننده ۴۰۰ سی سی بر پایه الکل از سوی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به دانشگاه علوم پزشکی قزوین اهدا شد.

دکتر پیمان نامدار در حاشیه این برنامه اظهار کرد: در طی مدت شیوع بیماری کرونا و در راستای مقابله با این بیماری، همکاری بسیار خوبی در استان با همکاران سپاه صاحب الامر(عج) استان داشتیم.

وی با اشاره به برخی اقدامات سپاه استان درتعامل با دانشگاه علوم پزشکی قزوین اذعان کرد: سپاه استان قزوین در برپایی بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه، ارائه خدمات در بیمارستان رحیمیان الوند، گندزدایی و ضدعفونی سطح استان و در تهیه و تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز دانشگاه، با تمام ظرفیت همراه دانشگاه علوم پزشکی استان بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در طرح بسیج ملی پایش و غربالگری بیماری که در نتیجه آن ۸۶ درصد جمعیت استان به صورت غیرحضوری غربالگری شدند، همکاران سپاه و بسیج استان همکاری بسیار خوبی داشتند.

نامدار ادامه داد: در رصد کارگاه‌های صنعتی تولیدکننده اقلام بهداشتی و ایجاد کارگاه‌های تولید اقلام بهداشتی نیز سپاه استان فعالیت و همکاری خوبی با دانگشاه علوم پزشکی داشته است.

وی در پایان گفت: امیدواریم با همت و همکاری مردم و تلاش و تعامل مسئولان استان، بتوانیم این بیماری منحوس را ریشه کن نماییم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار