اولین تصاویر از مرسدس C63 کروکی+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80580
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۵۶
شاخص : تصاویر جاسوسی از مرسدس C63 AMG کروکی در پشت برچسب‌های استتار برای نخستین بار منتشر گردید. در حالی که نسخه کوپه این خودرو را ماه گذشته در نمایشگاه فرانکفورت دیده بودیم و احتمالاً از نظر ظاهری به جز سقف آن، تفاوتی با نسخه کوپه نداشته باشد.
شاخص نیوز: تصاویر جاسوسی از مرسدس C63 AMG کروکی در پشت برچسب‌های استتار برای نخستین بار منتشر گردید. در حالی که نسخه کوپه این خودرو را ماه گذشته در نمایشگاه فرانکفورت دیده بودیم و احتمالاً از نظر ظاهری به جز سقف آن، تفاوتی با نسخه کوپه نداشته باشد.

اکنون سیستم نام‌گذاری مدل‌های AMG تغییر کرده و دیگر این خودروها به صورت مرسدس-ای‌ام‌جی نامیده می‌شوند. این همان روندی است که در مورد مایباخ نیز به کار گرفته شده است.

نسخه کانورتیبل C63 با سقف نرم و پارچه‌ای ارائه می‌شود که البته در برابر نفوذ صدا به خوبی سقف‌های فلزی جمع شونده نیست اما وزن کمتر و تکنولوژی آسان‌تری دارد.

اولین تصاویر از مرسدس C63 کروکی

پیشرانه این خودرو، در مدل پایه یک موتور ۸ سیلندر با توربوشارژر دوقلو با توان ۴۷۶ اسب بخار و گشتاور ۶۵۰ نیوتن متر است. اما همانند مدل کوپه، یک نسخه S هم با قدرت ۵۱۰ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتن متر قابل ابتیاع خواهد بود. برآورد می‌شود که این مدل، شتاب صفر تا صدی در حد ۴٫۱ ثانیه داشته باشد. این در حالی است که نسخه کوپه معادل آن شتابی ۳٫۹ ثانیه‌ای دارد. بیشینه سرعت نیز در مدل‌های پایه ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت و در مدل اس، ۲۷۳ کیلومتر بر ساعت خواهد بود. در حالی که بالاترین نسخه کوپه می‌تواند به سرعت ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت نیز دست یابد.

قرار است این خودرو در اوایل ماه مارس در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شود. فروش آن نیز برای فصل تابستان که رونق فروش خودروهای روباز است برنامه ریزی شده است.

اولین تصاویر از مرسدس C63 کروکی

منبع: پدال

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار