اولین دغدغه جوانان قزوینی مسائل اقتصادی و اشتغال است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90218
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
در نشست ستاد ساماندهی جوانان مطرح شد؛
شاخص : معاون مرکز مطالعات و پژوهش‌های وزارت ورزش و جوانان در نشست ستاد ساماندهی جوانان استان قزوین گفت: بر اساس پژوهش های آماری اولین دغدغه جوانان این استان مسائل اقتصادی و اشتغال است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص،حسن کلاشلو در نشست ستاد ساماندهی جوانان استان با تاکید بر اثر بخشی مشارکت اجتماعی جوانان به ویژه در تعاملات مهم اجتماعی مثل انتخابات اظهار کرد: رویکرد های ایجاد تعامل بیشتر در راستای هم افزایی و توسعه مشارکت به ویژه در قشر جوان بسیار کارساز و نقش آفرین است.

معاون مرکز مطالعات و پژوهش‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه باید در راستای حل مشکلات جوانان گام برداریم، تصریح کرد: بر اساس پژوهش های آماری اولین دغدغه جوانان استان قزوین مسائل اقتصادی و اشتغال است.

کلاشلو با اشاره به وضعیت نگرش جوانان استان در حوزه ورزش اعلام کرد: ۷۰درصد جوانان استان قزوین در روز بین یک تا دو ساعت ورزش می کنند که این یک آمار خوب در سطح کشور است و دو عامل بی حوصلگی و نداشتن وقت کافی از عوامل ورزش نکردن جوانان است.

مشهدی آقایی مدیر کل ورزش و جوانان استان هم به هجمه های فرهنگی دشمن با هدف قرار دادن جوانان اشاره کرد و گفت: جنگ نرم در سه حوزه دین، ولایت فقیه و جوانان به راه افتاده و رسانه های بیگانه و شبکه های مجازی بیش از همه جوانان را هدف قرار داده اند.

ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار هم در این نشست از مسئولان دستگاه های اجرایی خواست برای حل مسائل جوانان برنامه ارائه دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار