بادیگارد و سالوادور در قزوین
کد خبر: 97585
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
شاخص : مدیر امور سینمایی استان قزوین از اکران نوروزی فیلم‌های "باردیگارد" و "سالوادُر" در سینماهای قزوین خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز، اسکندر نادری پور، مدیر امور سینمایی استان قزوین گفت: سینماهای استان در همه تعطیلات به جزء ایام شهادت برای حضور علاقه مندان به تماشای فیلم‌های سینمایی باز است.

وی درباره اکران فیلم‌های نوروزی اذعان کرد: برای اکران نوروزی سال ۹۵ فیلم سینمایی ” سالوادور ” درنظر گرفته شده که از اسفندماه روی پرده سینماهای استان قرار گرفته است و تا پایان تعطیلات نیز ادامه دارد.

این مسئول ادامه داد: فیلم سینمایی دومی که برای اکران نوروزی درنظر گرفته شده “بادیگارد” است که به صورت مشترک در سینمای بهمن و مهتاب به نمایش درآمده است.

وی ابراز کرد: به احتمال زیاد اوایل اردیبهشت ماه فیلم ” ابد و یک روز” که هم اکنون در تهران در حال نمایش است برای نمایش در سینماهای استان اکران شود.

مدیر سینما بهمن گفت: به علت ایجاد مشکل فنی در سالن اول سینما بهمن برای اکران نوروزی ما این سالن را نداریم و فیلم‌های سینمایی در سالن دوم اکران می‌شود.

وی بیان کرد: ساعات اکران در سینما بهمن از ۱۲ ظهر تا ۲۲ شب ادامه دارد و دو فیلم نوروزی به صورت یک سانس درمیان به نمایش درمی‌آید.

نادری پور یادآور شد: سانس ۱۲ فیلم سالوادور، سانس ۱۴ فیلم بادیگارد، سانس ۱۶ فیلم سالوادر، سانس ۱۸ بادیگار و سانس ۲۰ سالوادر است و قصد داریم برای سانس ۲۲ نیز با هماهنگی‌های لازم اکران فیلم داشته باشیم.

وی گفت: از اسفندماه که اکران فیلم ” سالوادور” شروع شده تا به امروز استقبال از این فیلم خیلی خوب بوده و فروش خوبی نیز داشت.

مدیر امور سینمایی استان عنوان کرد: اکران فیلم بادیگارد در سینما مهتاب در سانس های ۱۰:۳۰، ۱۲:۳۰، ۱۴:۳۰، ۱۶:۳۰، ۱۸:۳۰ است.

انتهای پیام/۲۰۰۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار