اگر مدافعان حرم نبودند سوریه زیر چکمه‌های مزدوران نابود می‌شد
کد خبر: 113891
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
عضو هیئت عالی حل اختلاف قوا:
شاخص : ابوترابی‌فرد گفت: اگر شهدای مدافع حرم نبودند،سوریه زیر چکمه‌های استکبار نابود شده بود؛ همسران، پدران و مادران با حمایت، صبر و از خودگذشتگی سیلی محکمی بر صورت استکبار نواختند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در یادواره شهدای مدافعین حرم کشور که عصر امروز در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: مبادا از راه شهدا فاصله بگیریم و جاذبه های دنیوی ما را از توجه به آرمانهای شهدا بازدارد؛  باید مراقب نفوذ فرهنگی دشمن باشیم و آحاد جامعه را با فرهنگ، اخلاق و مبانی اعتقادی در اسلام اراسته کنیم.

حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اقتدار امروز ما مرهون شهدای مدافع حرم است، اگر این عزیزان در برابر زیاده‌خواهی ابر قدرت‌های جهان مقاومت نمی‌کردند امروز این عزت و اقتدار جهانی را نداشتیم.

وی گفت: اگر شهدای مدافع حرم نبودند،سوریه زیر چکمه های استکبار نابود شده بود؛ همسران، پدران و مادران با حمایت، صبر و از خودگذشتگی سیلی محکمی بر صورت استکبار نواختند؛ این حماسه فراموش نشدنی است.

ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: دشمن با تمام قوا به این میدان آمده تا فریاد آزادی خواهی جوانان امت اسلام را خاموش کند و در این زمینه تمام توان خود در رسانه و سیاست و حتی ادوات نظامی بکار گرفته است، ولی با لطف خداوند متعال تاکنون به هیچ یک از اهداف شوم خود دست نیافته است.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار