ایتام قزوین خانه‌دار می‌شوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 165230
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۰۵
قائم مقام کمیته امداد استان:
شاخص : قائم مقام کمیته امداد استان قزوین گفت:براساس برنامه ریزی انجام شده در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز و همکاری دستگاه های ذیربط ، در پایان سال 97 یتیم فاقد مسکن نخواهیم داشت.

 به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، امیر خوش نیت، قائم مقام کمیته امداد استان قزوین با تقدیر از حضور نیکوکاران و خیران در طرح مفتاح الجنه اظهار کرد: یکی از مهمترین محاسن طرح مفتاح الجنه مشاهده مستقیم و دقیق مشکلات از سوی خیران و تلاش جمعی و سریع به دور از بروکراسی برای حل مشکلات مددجویان است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از جامعه هدف کمیته امداد را ایتام تشکیل می دهند ، گفت : یکی از مهمترین مشکلات خانواده های دارای یتیم، مسکن است که براساس برنامه ریزی انجام شده در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز و همکاری دستگاه های ذیربط ، در پایان سال ۹۷ یتیم فاقد مسکن نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: در طرح اکرام ایتام و محسنین ۱۸ هزار و ۷۰۶ حامی حمایت از هزار و ۶۸۱ یتیم و قریب ۳ هزار فرزند محسنین را بر عهده دارند.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین توضیح داد: سال گذشته بیش از هشت میلیارد و ۴۲۳ میلیون تومان از سوی حامیان به ایتام تحت حمایت کمک شده است که میانگین کمک حامیان به طور متوسط ماهانه بیش از ۳۷ هزار تومان بوده و میانگین سرانه دریافتی ایتام ماهانه بیش از ۴۱۷ هزار تومان بوده است.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در جریان این بازدید ها گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکنون تمام تلاش خود را برای تعامل و همکاری با کمیته امداد برای خدمت هرچه بهتر و بیشتر به مددجویان انجام داده است.

علی میرزاعبدالهی ها یادآورشد: زنان سرپرست خانوار می توانند از تسهیلات سه میلیون تومانی بانک قرض الحسنه مهر ایران بهره مند شوند که اقساط آن ۳۲ ماهه است.

لازم به  ذکر است که در این دیدارها، بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن اهدای سبد کالای غذایی، نسبت به تأمین تلویزیون برای یکی از خانواده ها و پرداخت تسهیلات به دو خانواده مساعدت کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار