ایجاد اشتغال پایدار با توجه به استعدادهای مددجویان کمیته امداد
کد خبر: 114867
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: اشتغال ایجاد شده توسط کمیته امداد با توجه به توانایی و استعداد مددجویان به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، وحید میرزایی روز گذشته در بازدید نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از کمیته امداد قزوین اظهار کرد: کمیته امداد برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای توانمندسازی اقتصادی، توسعه کسب و کارهای خرد که از مصادیق اقتصاد مقاومتی است و نیز توانمندسازی فکری و فرهنگی برای جامعه هدف در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تصریح کرد: اشتغال ایجاد شده توسط امداد با وجود زیرساخت های پایدار محقق شده و با کمترین انحراف در این مسیر مواجه بوده که ایجاد آن با توجه به توانایی و استعداد مددجویان به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

این مسوول خاطرنشان کرد: زیرساخت های خوبی در زمینه اشتغال و صنعت در استان ایجاد شده و در صورت همکاری و تعامل خوب بانک ها فرایند توانمندسازی به نحو مطلوبی انجام می شود و قادریم اشتغال قابل توجهی را براساس استعداد جامعه هدف به صورت پایدار در قزوین ایجاد کنیم.

وی یادآورشد: از سوی کمیته امداد امام خمینی بسته تشویقی برای اشتغال زایی مددجویان پیش بینی شده و کارفرمایان در صورت بکارگیری مددجویان تحت حمایت این نهاد از پرداخت حق بیمه این افراد معاف بوده و کمیته امداد در سال اول ۱۰۰ درصد و در سال دوم ۵۰درصد هزینه بیمه مددجو را پرداخت می کند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار