ایجاد بازارچه‌های فصلی برای عرضه محصولات کارآفرینان توسط سازمان بسیج سازندگی/ واگذاری بیش از۵۰هزار کلونی زنبورعسل به کارآفرینان زنبورداری - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78196
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین خبر داد:
شاخص : مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: بسیج سازندگی برای هر شخصی که بتواند در زنبورداری شغلی ایجاد کند تعداد ۳۰ کندو در نظر گرفته است.

محمدرضا محمدخانی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در حاشیه اردوهای جهادی بسیجیان در گفت‌وگو با خبرنگار شاخص، در خصوص کارآفرینی در شغل زنبورداری اظهار کرد: استان قزوین با توجه به قرارگیری در منطقه کوهستانی دارای گل و گیاه فراوان زمینه لازم جهت پرورش زنبور و تولید عسل را دارا می باشد و با توجه به استقبال فراوان مردم برای ایجاد زنبورداری، سازمان بسیج سازندگی استان در این زمینه متقاضیان را همراهی کرده است.

وی در ادامه افزود: بسیج سازندگی برای هر شخصی که بتواند در زنبورداری شغلی ایجاد کند تعداد ۳۰ کندو در نظر گرفته است؛ تاکنون بالغ بر ۵۰ هزار کلونی زنبور به متقاضیان شهرستان ارائه شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه تسهیلات پرداختی به متقاضیان کارآفرینی از ۵ میلیون تا ۳۰ میلیون تومان متغییر است توضیح داد: افرادی که جهت دریافت تسهیلات به بسیج سازندگی مراجعه می کنند دو دسته هستند، افرادی که دارای شناسه و گواهی آموزش و افراد فاقد آموزش های مهارتی لازم، در هر دو حالت با توجه به شرایط به کلیه افراد تسهیلات حمایتی تعلق می گیرد و هیچ محدودیتی برای ارائه تسهیلات کارآفرینی موجود نیست.

محمدخانی در ادامه تشریح کرد: بسیج سازندگی توانسته طی جلسات مختلف با اتحادیه‌های استان با بررسی نیازمندی‌های بازار و مردم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی با نگاه حمایت از تولیدات داخلی اقداماتی درخشانی را انجام دهد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در رابطه با بحث بازاریابی تولیدات کارآفرینان توضیح داد: بسیج سازندگی با یک شرکت توافق کرده است که با ایجاد بازارچه‌های فصلی برای افراد تولیدکننده، شرایط خوبی برای فروش محصولات آنها و عرضه مستقیم به بازار فراهم شود.

محمدخانی در پایان با بیان اینکه بسیج سازندگی از تولیدکنندگان و کارآفرینان همواره حمایت می کند، افزود: بسیج سازندگی با انجام آزمایشات و کار کارشناسی بر روی تولیدات کارآفرینان، افراد را برای تعیین نرخ صحیح و عرضه بهینه محصولات با برند مورد نظر آنها، صاحبان صنایع را یاری می کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار