ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی تا پایان سال جاری در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 144167
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین وعده داد؛
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین گفت: ایجاد 20 هزار شغل پایدار در استان تا پایان سال جاری در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سیدسعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین صبح امروز در ستاد بزرگداشت هفته دولت که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به مردم‌داری و ساده‌زیستی شهید رجایی اظهار کرد: رفتار و فضائل اخلاقی شهید رجایی باید برای همه دستگاه‌ها و مسوولان الگو باشد.

وی افزود: نظم و قانونمداری شهید رجایی موجب شد تا دولت ایشان با وجود عمر کوتاهی که داشت به صورت برجسته سرلوحه سایر دولت‌ها قرار گیرد.

این مسوول ابراز کرد: حمایت از بنیاد شهید رجایی به منظور برگزاری کنگره و راه‌اندازی سایت برای جمع‌آوری سخنرانی‌ها و دست نوشته‌های ایشان را در دستور کار قرار دادیم.

شاهرخی گفت: شروع کار دولت دوازدهم و شوراها همزمان با هفته دولت شرایط ویژه‌ای را به وجود آورده است.

معاون سیاسی استاندار قزوین با بیان اینکه باید قدردان اعتماد و رای مردم به دولت باشیم عنوان کرد: برآورده ساختن انتظارات و خواسته‌های مردم از محورهای اصلی برنامه‌های هفته دولت است.

وی افزود: در برنامه‌ریزی‌ها هدف صرفا افتتاح پروژه‌ها نیست بلکه درصدد هستیم تا برنامه‌ها مردم‌محور باشد و در این راستا رویکرد ما در هفته دولت ارتباط با مردم و شنیدن صحبت‌ها و دغدغه‌های آن‌ها خواهد بود.

این مسوول با اشاره به اینکه ایجاد ۲۰ هزار شغل پایدار در استان تا پایان سال جاری در دستور کار قرار دارد تصریح کرد: در حال حاضر اولویت اصلی استان توجه به معیشت مردم، اشتغال و تولید است که در ۶ ماهه دوم با سرعت بیشتری به آن پرداخته خواهد شد.

شاهرخی با بیان اینکه عده‌ای فقط نیمه خالی لیوان را می‌بینند عنوان کرد: اقدامات هر دولتی در جهت ارتقاء و اعتلای نظام بوه است.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه ظرفیت خوبی برای نشان دادن عملکرد دولت به مردم هستند است افزود: دولت تدبیر و امید با افراط و تفریط مخالف بوده و مشی میانه‌رو دارد.

معاون سیاسی استاندار قزوین تشریح کرد: امروز عصر انفجار اطلاعات است و نقش رسانه‌ها در تبیین برنامه‌ها و خدمات دولت مهم بوده و می‌توانند گام موثری را در این زمینه بردارند.

این مسوول در پایان گفت: به دیداری با خانواده شهدا و مدافعان حرم و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی در برنامه‌های هفته دولت به طور جدی پرداخته شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار