ایجاد جبهه محکم دینی با همدلی دولت و ملت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54802
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
نمینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: با همدلی دولت و ملت یک جبهه محکم دینی براساس اسلام ناب محمدی ایجاد می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در اولین جلسه شورای اداری سال ۹۴، با اشاره به تقارن شروع سال جدید با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) بیان کرد: امسال را باید به عنوان فرهنگ فاطمی بشناسیم و سعی کنیم این فرهنگ را که فرهنگ نهج البلاغه و عاشوراست را در کارهایمان سرمشق قرار دهیم.

امام جمعه قزوین با اشاره به نامگذاری سال اظهار کرد: همدلی و همزبانی دولت و ملت فرصت مناسب برای تقویت اعتماد و پیشرفت استان است.

این مسئول تاکید کرد: با همدلی دولت و ملت یک جبهه محکم دینی براساس اسلام ناب محمدی ایجاد می‌شود.

عابدینی با بیان اینکه وحدت ما با وحدت سایر ملل تفاوت دارد، تصریح کرد: سایر ملل تنها در کنار هم حضور فیزیکی دارند و از همدلی بین آنان خبری نیست، اما محبت پیامبران و امامان دل‌های مسلمانان را به‌هم گره می‌زند.

وی همچنین با اعلام برگزاری اجلاس سراسری نماز در قزوین، افزود: امسال باید سعی کنیم تا از این ظرفیت به خوبی استفاده کرده و اجلاسی علمی و فراتر از گذشته برگزار کنیم.

روزبه استاندار قزوین هم در این جلسه؛ بر توجه به امنیت عمومی استان، مسئله آب و محیط زیست، توجه به امور روستایی و مدیریت شهری، آموزش شهروندان و همچنین استفاده بیشتر از ظرفیت‌های بخش خصوصی تاکید کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار