ایجاد ۲۰ هزار شغل در سال جاری در دستور کار قرار دارد
کد خبر: 106827
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۵۱
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی گفت: ایجاد ۲۰ هزار شغل در سال جاری در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی دیروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر اسفرورین که در محل سالن جلسات شهرداری این شهر برگزار شد، بیان کرد: گزارش سه ماه اول امسال نشان می دهد ۴ هزار نفر برای اولین بار بیمه شدن و در ردیف شاغلین جدید استان قرار گرفته اند.

استاندار قزوین اعلام کرد: جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی از دیگر اولویت های دولت است و در استان قزوین ایجاد ۲۰ هزار شغل در سال جاری در دستور کار قرار دارد.

این مسئول با اشاره به رکود بازار اقتصادی گفت: مسئولین باید در رفع مشکلات اقتصادی که گریبانگر مردم است از هیچ کوششی دریغ نکنند.

همتی یادآور شد: مدیران ضمن تکریم و احترام به مردم و نظارت جدی بر عملکرد زیر مجموعه های خود باید پاسخگویی و احساس مسئولیت نسبت به مردم را در سازمان خود نهادینه کنند.

وی کاهش سود بانکی، رونق تولید داخلی و جذب سرمایه گذاری خارجی را از علائم خارج شدن از رکود بازار و تقویت چرخه اقتصادی عنوان کرد.

بلاتکلیفی پروژه فاضلاب شهری اسفرورین و نیاز به ۶ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن و همچنین نبود حریم مشخص در ورودی شهر که موجب سردرگمی ۳۰۰ خانوار از ساکنان حاشیه جاده شده از جمله مشکلات مطرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار