ايجاد ۲۶۶ هزار شغل در کشور توسط کمیته امداد
کد خبر: 102327
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
امسال صورت مي‌گيرد؛
شاخص : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: با برنامه ریزی انجام شده ۲۶۶ هزار شغل توسط نهاد کمیته امداد محقق می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، پرویز فتاح دیروز در دیداربا استاندار قزوین اعلام کرد: با تشکیل شورای عالی اشتغال درحضور رئیس جمهور مقرر شد امسال بیش از ۹۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد شود که تعهد کمیته امداد بالغ بر ۲۶۶ هزارشغل است که این میزان با همکاری وزارت کار و بانک مرکزی عملیاتی خواهد شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بیان کرد: در سال گذشته یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در کمیته امداد اختصاص یافت و امسال پیش بینی می شود این میزان تا ۲ برابر رسیده و به ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بالغ شود.

این مسئول ویژگی های مشاغل کمیته امداد را کم هزینه و پایدار عنوان کرد و گفت: با تضمین پرداخت اقساط کمترین مشکل در بازپرداخت این اعتبارات میان مددجویان وجود دارد.

فتاح رویکرد مهم کمیته امداد را تامین مسکن برای مددجویان دانست و اظهار کرد: ماموریت بزرگ ما تامین مسکن برای محرومان و نیازمندان است و در استان قزوین حدود ۲ هزار و ۱۲۵ مددجوی نیازمند فاقد سرپناه هستند.

وی در ادامه افزود: اگر قزوین بتواند زمین مورد نیاز را تامین کند آمادگی داریم در یک حرکت بسیجی وار همه نیازمندان استان را در مدت ۲ سال صاحب خانه کنیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار