ایران انتخاب کند: یا توافق هسته‌ای یا حمله داعش - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63196
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۰۰
معاون رئیس پلیس امارات:
شاخص : معاون رئیس‌کل پلیس امارات عربی متحده، با تهدید غیرمستقیم ایران، در صفحه توئیتر خود نوشت: ایران دو گزینه پیش رو دارد، یا توافق کند یا خطر حضور داعش را بپذیرد.
به گزارش سرویس سیاسی شاخص، «ضاحی خلفان» معاون پلیس امارات متحده عربی در صفحه توئیتر خود، جمهوری اسلامی ایران را غیر مستقیم تهدید کرد که یا باید توافق هسته‌ای با ۱+۵ را امضاء کند یا با حمله داعش مواجه شود.

ضاحی خلفان که به اتخاذ مواضع تند علیه ایران معروف است ادامه داد: اگر ایرانی‌ها باهوش باشند توافق را امضاء خواهند کرد و اگر آن را رد کنند باید داعش را در مقابل خود ببینند و من ایرانی‌ها را نصیحت می‌کنم تا توافقنامه را امضاء کنند تا از خطر داعش به دور بمانند.

وی همچنین نوشت: آیا ایرانی‌ها در مقابل آمریکا توبه خواهند کرد؟ و آیا با امضای توافق هسته‌ای تمام تأسیسات هسته‌ای خود را در اختیار آمریکا قرار خواهند داد؟

بنا به گزارش منابع خبری، عربستان و امارات دو کشوری هستند که بیش از سایر کشورهای عربی نگران امضای توافقنامه هسته‌ای ایران با ۱+۵ هستند و با فشار به لابی فرانسوی خود در مذاکرات سعی در کسب امتیازهایی از طرف ایرانی دارند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع: فارس

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “ایران انتخاب کند: یا توافق هسته‌ای یا حمله داعش”

  1. محمد گفت:

    بی شرف ایرانی را نترسان اونم از مرگ

  2. iranian گفت:

    تو و اربابانت غلط های زیادی نکنید بسیج شجره طیبه امام خمینی منتظر فرمان امام خامنه ای آماده است تو و تمامی اربابانت را به چاه ویل به درک واصل نماید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار