ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم نگیرید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 162901
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱:۴۷
شاخص : سایت موندیال گزارشی از تیم ملی فوتبال ایران نوشت و به کشور‌های پرتغال و اسپانیا هشدار داد که این تیم را دست کم نگیرند.

به گزارش شاخص نیوز؛ سایت “موندیال” گزارشی از تیم ملی فوتبال ایران نوشت و به تیم‌های پرتغال و اسپانیا هشدار داد که این تیم را دست کم نگیرند.

ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم نگیرید

سایت موندیال در این گزارشی نوشت:ایران با هم گروهی با تیم‌های پرتغال و اسپانیا قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ کار دشواری را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیش دارد. اما این موضوع باعث نمی‌شود که تیم‌های پرتغال و اسپانیا چگونگی صعود یوز‌های پارسی به جام جهانی را نادیده بگیرند.

این تیم برای اولین بار به صورت متوالی به جام جهانی صعود کرد. بعد از آمدن کی روش به این تیم تغییرات چشمگیری در ترکیب حاصل شد. در حال حاضر نیمی از بازیکنان ملی پوش در لیگ‌های خارجی بازی می‌کنند.

آن‌ها در ۹ بازی مقدماتی جام جهانی بدون گل خورده بازی کردند و تنها در دیدار مقابل سوریه بازی با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.

ایران تلاش می‌کند تا برای اولین در تاریخ از مرحله گروهی مسابقات جام جهانی صعود کند.

ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم نگیرید

کارلوس کی روش از سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت و در این مدت با مربیان داخلی اختلافات زیادی پیدا کرد، اما همیشه مورد حمایت فدراسیون قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار