ایستگاه‌های تاکسی خطی برون‌شهری میدان ۲۲بهمن ساماندهی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56250
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:
شاخص : مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: ایستگاه‌های تاکسی خطی برون شهری میدان 22بهمن ساماندهی شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمد پویا با اعلام این خبر اظهار کرد: در ضلع شمال غربی میدان ۲۲ بهمن ایستگاه خط برون‌شهری سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین مستقر است که ۵ خط برون شهری در این ایستگاه فعالیت می‌کند.

وی اضافه کرد: در هر یک از خطوط تاکسیرانی برون‌شهری قزوین- نظام آباد، قزوین- ناصرآباد، قزوین- محمودآباد، قزوین- کوهین و قزوین- آقابابا و بشر ۳۰ دستگاه خودروی تاکسی فعال است.

مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد: این خودروهای تاکسی برای سوارکردن مسافران با مشکلات زیادی روبرو بودند چراکه محدوده مشخصی در ایستگاه برای این منظور درنظرگرفته نشده بود بنابراین تاکسیرانان باید بلوار میرزاکوچک خان را دور می‌زدند و یا به صورت خلاف وارد ایستگاه می‌شدند که این امر موجب بی‌نظمی و ناهماهنگی در ایستگاه می‌شد.

پویا تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین به منظور نظم‌بخشی به خودروهای فعال در این ایستگاه اقدام به ساماندهی ایستگاه میدان ۲۲ بهمن کرد که در نتیجه آن این ایستگاه به ۴ محدوده مجزا و مشخص برای استقرار خودروهای تاکسی خطوط برون‌شهری تقسیم شد.

وی خاطرنشان کرد: با مساعدت شرکت توزیع برق قزوین برای این ایستگاه تاکسیرانی کنتور برق تهیه شد تا مشکل روشنایی آن نیز مرتفع شود.

مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین اظهار کرد: در نتیجه این اقدام خودروهای تاکسیرانی فعال در این ایستگاه تاکسیرانی از سمت بلوار باهنر وارد ایستگاه شده و پس از سوارکردن مسافران از انتهای ایستگاه خارج می‌شوند.

پویا افزود: این امر علاوه بر رفع مشکل تاکسیرانان فعال در این ۵ خط تاکسیرانی برون‌شهری، موجب رضایتمندی شهروندان نیز شده است.

وی یادآور شد: به منظور ساماندهی ایستگاه تاکسیرانی میدان ۲۲ بهمن قزوین ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

انتهای پیام/۲۰۰/د/م

منبع: سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار