ایمن‌سازی ۸۳ نقطه حادثه‌خیز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94959
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۲۵
مدیر راهداری استان خبر داد
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به در پیش بودن سال نو و افزایش تردد از محورهای استان از ایمن سازی 83 نقطه حادثه خیز خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جواد حق لطفی با اشاره به در پیش بودن سال نو و افزایش تردد از محورهای استان از ایمن سازی ۸۳ نقطه حادثه خیز خبر داد و اظهار کرد: این طرح با هدف افزایش و ارتقاء سطح استانداردهای ایمنی راه ها و توسط گروه مهندسین مشاور انجام می شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین بیان کرد: توسعه زیرساخت ها، یکی از ضرورت های مهم رشد اقتصادی و افزایش رفاه عمومی محسوب می شود در این بین زیر ساخت های بخش حمل و نقل به ویژه جاده ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مسئول عنوان کرد: گاردریل، خط کشی، روکش آسفالت، نرده و حفاظ پل از مواردی است که جهت اصلاح و بهسازی به ادارات راه و شهرسازی تابعه و شهرستان ابلاغ شده است.

حق لطفی ابراز امیدواری کرد: تا بیستم اسفند و پیش از آغاز تعطیلات و سفرهای نوروزی، بخش زیادی از مشکلات رفع و محورهای حوزه استحفاظی استان قزوین آماده استقبال از مهمانان نوروزی شود.

وی یادآور شد: استان قزوین با داشتن ۶ هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی مرکز به شمال و شمالغرب کشور همواره از اهمیت و جایگاه خاصی در حمل و نقل جاده ای برخوردار بوده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار