ایمن سازی ۱۴ نقطه پرحادثه در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66547
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۶
معاون راهداری اداره راه و شهرسازی استان اعلام کرد
شاخص : معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: 14 نقطه پرحادثه استان با نصب گاردریل، تعریض و نصب علائم راهنمایی و رانندگی ایمن سازی شد.

جواد حق لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار شاخص، با اشاره به ایمن‌سازی جاده‌های پرحادثه استان قزوین، اظهار کرد: ایمن سازی مطلوب و مناسب راهها از طریق اصلاح طرح هندسی راه، ساماندهی بافت سطح جاده، نصب انواع علائم و تجهیزات ایمنی راهها در کاهش سوانح و حوادث جاده ای بسیار حائز اهمیت است.

معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با اعلام اینکه از سال ۹۲ تاکنون ۲۶ نقطه پرحادثه شناسایی شده، بیان کرد: ۱۴ نقطه پرحادثه استان با نصب گاردریل، تعریض و احداث باند رفت و برگشت، نصب علائم راهنمایی و رانندگی ایمن سازی شد.

این مسئول عنوان کرد: ۱۲ نقطه باقی مانده از جمله محور بوئین زهرا به ساوه و دانسفهان به سمت سه راهی رحیم آباد که از جمله نقاط مهم و پرحادثه استان است نیاز به ایمن سازی دارد.

حق لطفی به روز رسانی نقاط پرحادثه استان را از جمله اولویت های اداره راه و شهرسازی دانست و گفت: در سال جاری با هدف پاسداشت حقوق شهروندی به وسیله ایمن‌سازی هرچه بیشتر راه‌ها، پیشگیری از وقوع تصادفات، حوادث رانندگی و حراست از جان و مال هم‌وطنان در برنامه اجرایی کارکنان راهداری و سایر نیروهای این حوزه در استان قزوین قرار گرفته است.

وی در انتها یادآور شد: انجام اقدامات لازم برای ارتقاء ایمنی در جاده‌های استان قزوین می‌تواند در توسعه امور حمل و نقل این استان تأثیر بسزایی داشته باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار