این صندلی را می‌توان پوشید! + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91494
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
شاخص : اگر کارتان به گونه ایست که ساعت‌ها باید سرپا بایستید پس این صندلی مبتکرانه‌ی «آرچلیس» همان محصولی است که منتظرش بودید.

به گزارش شاخص نیوز ، اگر کارتان به گونه ایست که ساعت‌ها باید سرپا بایستید پس این صندلی مبتکرانه‌ی «آرچلیس» همان محصولی است که منتظرش بودید. این صندلی پوشیدنی به شما امکان می‌دهد که درحالی‌که ایستاده‌اید، بنشینید.

این صندلی را می‌توان پوشید! + تصاویر

به لحاظ فنی آرچلیس یک صندلی واقعی نیست بلکه بیشتر شبیه یک پابند است که دور ران و ساق پا بسته می‌شود و به شما کمک می‌کند راحت‌ترین حالتی را که از سر پا ایستادن بهتر است، انتخاب کنید. شما می‌توانید برای تنظیم زاویه‌ی مچ پا و مفاصل زانویتان وضعیت ایستادنتان را ثابت نگه‌دارید. به‌محض اینکه حالت موردنظرتان را مشخص کردید حالت راحت نشستن را بدون نیاز به نشستن تجربه خواهید کرد. این وسیله با پخش کردن فشار در ران و ساق پا، از تحلیل ماهیچه‌ها و ساییدگی مفاصل می‌کاهد.

آرچلیس که از ساخته‌های یک شرکت ژاپنی به نام «نیتو» است تماماً از مواد کربنی تشکیل‌شده و برای استفاده کردن نیازی به باتری یا برق ندارند. احتمالاً این محصول سال آینده و پس از گذراندن مراحل تکمیلی وارد بازار خواهد شد.

این صندلی را می‌توان پوشید! + تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار