این مرد پس از رابطه پنهانی با مادر زن خود ازدواج کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111224
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
شاخص : مرد جوان که پس از ۲ سال رابطه نامشروع و جنسی با مادرزن خود ازدواج کرده بود پس از مدت کوتاهی پشیمان شد و او را طلاق داد و به زندگی سابق خود بازگشت.

به گزرش شاخص: دنیای عجیب و غریبی است,این مرد عروس خود را کنار گذاشته و شروع به برقراری رابطه با مادر زن خود کرده بود و به شدت خبر ساز شد. یک زن و شوهر هندی که به تازگی با هم ازدواج کرده بودند در اقدامی بسیار عجیب درست ۱۷ روز پس از ازدواج از هم جدا شدند.

مرد جوان که پس از ۲ سال رابطه نامشروع و جنسی با مادرزن خود ازدواج کرده بود پس از مدت کوتاهی پشیمان شد و او را طلاق داد و به زندگی سابق خود بازگشت.
این مرد پس از رابطه پنهانی با مادر زن خود ازدواج کرد

متاسفانه اهالی روستا از رابطه جنسی و نامشروع داماد و مادرزن اطلاع داشتند اما هیچ کس نمیتوانست این واقعیت تلخ را به همسر اول مرد بگویند. به گفته همسایه ها این دو مدت ۲ سال رابطه نامشروع داشتند تا اینکه یک روز همسر اول مرد و دختر زن میانسال بدون اطلاع به خانه اش بازگشت و متوجه خیانت همسر و مادرش به او شد.

بعد از همان رسوایی داماد و مادرزن تصمیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند ، علی رقم مخالفت های شدید خانواده پسر این ازدواج سر گرفت اما عمر طولانی نداشت و بعد از ۱۷ روز به پایان رسید.
این مرد پس از رابطه پنهانی با مادر زن خود ازدواج کرد

مرد جوان در مورد آغاز این رابطه گفت: مدتی همسرم بیمار بود و مادرزنم برای مراقبت از او و رسیدگی به کارهای منزل به خانه ما امد و مدتی را کنار ما زندگی کرد ، درهمان مدت بود که رابطه من با او کم کم آغاز شد و هر روز بیشتر شد. در طول این دو سال همسرم هرگز متوجه چیزی نشد تا اینکه یک روز بدون خبر به خانه آمد و ماجرا را فهمید.

منبع: پارس ناز

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار