بازدید از مناطق سیل‌زده به سبک خانم ابتکار!+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64626
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
شاخص : سیل اخیر که خساراتی میلیاردی به استان مازندران وارد کرد، نتیجه تجاوز به رودخانه‌ها، قطع بی‌رویه درختان، لایروبی نشدن رودخانه‌ها، احداث پل‌های غیراستاندارد و مجوزهای لابی‌گرانه ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها بود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سیل اخیر که خساراتی میلیاردی به استان مازندران وارد کرد، نتیجه تجاوز به رودخانه‌ها، قطع بی‌رویه درختان، لایروبی نشدن رودخانه‌ها، احداث پل‌های غیراستاندارد و مجوزهای لابی‌گرانه ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها بود.

پس از چند روز از وقوع سیل، قرار بود امروز معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه تیم همراه از برخی مناطق سیل‌زده بازدید کنند، مسئولان سوادکوه و مردم عزیز این خطه ولایتمدار که همگی در شهر سیل‌زده زیراب انتظار خانم ابتکار برای بازدید را می‌کشیدند، وی در حرکتی عجیب و غریب و با بی‌احترامی به مردم و مسئولان بدون اینکه از اتومبیل خود پیاده شود، تنها به مدت چند ثانیه از خیابان ۱۷ شهریور زیراب عبور کرد.

این حرکت وی موجب اعتراض مردم و مسئولان شد؛ عده‌ای از شهروندان خطاب به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست چنین بیان می‌کردند که یوزپلنگ، خرس و دیگر حیوانات نزد این خانم بیشتر احترام دارند.

اعتراض عضو شورای شهر زیراب به نحوه بازدید رئیس محیط زیست کشور

.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “بازدید از مناطق سیل‌زده به سبک خانم ابتکار!+تصاویر”

  1. اميران گفت:

    این جماعت که اخیرا”با مسئولین اروپائی و آمریکائی حشر ونشر و دیدار دارند که دیدار با روستائیان جذابیت ندارد و فعلا”تا انتخابات هم که زمان زیادی باقی است . فلذا در ایام انتخابات باز هم اعمال عوام فریبی را انجام خواهند داد و سر سفره این مردم زحمت کش خواهند نشست و فعلا وقت جت اسکی سواری است ، دم غنیمت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار