ایران جانبی

بازدید شبانه سرزده رئیس کل دادگستری استان از زندان مرکزی قزوین/استماع و رسیدگی به درخواست قضایی ۳۲۰ نفر از زندانیان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 201966
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱:۴۹
شاخص : رئیس کل دادگستری به همراه معاون قضائی این دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب تاکستان از زندان مرکزی استان قزوین بازدید کرد.

به گزارش شاخص، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین قدرت از نزدیک با ۳۲۰ نفر از زندانیان دیدار و ضمن استماع مشکلات و درخواستهای قضایی آنان، دستورات لازم را در خصوص برخورداری زندانیان از تسهیلات قضایی ، حقوق شهروندی و امتیازات پیش بینی شده در قانون را صادر نمود.

رئیس کل دادگستری گفت: مددجویان عزیز باید تلاش کنند نگاهشان به زندگی و باورها و رفتارشان تغییر یابد والا آزادی از زندان بدون ایجاد این تحول مشکلی را حل نخواهد کرد. از این فرصت استفاده و رابطه خود را با خداوند متعال بیشتر و بهتر از گذشته نمایند، در روایات داریم هر کس که رابطه میان خود و خدایش را اصلاح کند خداوند رابطه او را با مردم اصلاح می کند.

وی یکی از اموری که سبب رسیدگی به مشکلات زندانیان می شود را دیدار چهره به چهره با این افراد دانست و تصریح کرد: این موضوع مورد تاکید رییس قوه قضائیه می باشد.

این مقام مسئول بر ضرورت رسیدگی به وضعیت زندانیان و اعطای هدفمند امتیازات قانونی به واجدین شرایط تاکید کرد و گفت: استمرار دیدار با زندانیان و رسیدگی قضائی به تقاضاهای آنان را از اولویت های دادگستری استان برشمرد.

گفتنی است در این بازدید تعدادی از مددجویان از مرخصی پایان حبس برخوردار و از زندان آزاد شدند. و تعداد ۱۰ درخواست کتبی از مددجویان اخذ تا مورد بررسی قرار گرفته و دستورات لازم صادر گردد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار