بازدید کودکان پیش دبستانی و مهد کودک از منطقه حفاظت شده باشگل - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150593
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
شاخص : کودکان پیش دبستانی و مهدکودک شهرستان تاکستان توسط کارشناسان و محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان آموزش واز منطقه حفاظت شده باشگل بازدید کردند.

به گزارش شاخص نیوز؛ به نقل از اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت میط زیست استان قزوین، محمد جلیلوند رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان با اعلام خبر فوق اظهار کرد: در راستای فرهنگ سازی و آموزش حفظ محیط زیست به مناسبت هفته سلامت کودک ، تعداد ۳۰ نفر از دانش اموزان مقطع پیش دبستانی و برگزیدگان مهدهای کودک شهر تاکستان با هماهنگی اداره حفاظت محیط زیست ، شبکه بهداشت و درمان و اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تاکستان از منطقه حفاظت شده باشگل بازدید نمودند.

جلیلوند افزود : در این بازدید با آموزش های ارائه شده توسط کارشناسان ادارات فوق و محیطبانان، کودکان با طبیعت و محیط زیست و روش های حفاظت و نگهداری از آن آشنا شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان در پایان گفت: در این برنامه ضمن بازدید از روستای گردشگری تاکند ، با زندگی روستایی و حیوانات اهلی و اداب و رسوم روستا آشنا شدند و در راستای بهداشت فردی و سلامت جسم و روان برنامه ی صرف صبحانه سالم در باغات روستا برگزار شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار