بازسازی عملیات ثامن‌الائمه در تاکستان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72159
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت مي‌گيرد
شاخص : فرمانده سپاه ناحیه امام علی (ع) شهرستان تاکستان گفت: به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس عملیات ثامن‌الائمه در اين شهرستان بازسازي مي شود.

گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، سرهنگ مسلم لطفی زاده فرمانده سپاه ناحیه تاکستان با اشاره به بازسازی عملیات ثامن‌الائمه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان، اظهار کرد: این منطقه عملیاتی در زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع در میدان شهید لشکری تاکستان بازسازی خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه امام علی (ع) شهرستان تاکستان با بیان اینکه رزمایش نمادین عملیات ثامن‌الائمه که منجر به شکست حصر ابادان شد در هفته دفاع مقدس اجرا می شود، گفت: برنامه ویژه این هفته امسال به همت سپاه صاحب‌الامر (عج) استان و با هماهنگی و پشتیبانی تمامی دستگاه‌های اجرایی مربوطه در این شهرستان برگزار می‌شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه این برنامه‌ها در دو بازه زمانی و با دو محوریت نمایشگاه و رزمایش نمادین به اجرا درخواهد آمد، اعلام کرد: در هفته دفاع مقدس صبح‌ها برنامه نمایشگاه با جامعه هدف دانش آموزان و شب‌ها برنامه رزمایش با جامعه هدف عموم و خانواده‌ها پیش‌بینی شده است.

لطفی زاده خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، در فضای به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع با ۱۲ غرفه از برنامه های دیگر هفته دفاع مقدس در تاکستان است که با محوریت دستاوردهای نظام، تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی، عفاف و حجاب، کرسی‌های آزاداندیشی، پشتیبانی از جنگ، فضای مجازی و ابعاد جنگ نرم برپا خواهد شد.

وی در انتها افزود: شب شعر و خاطره‌گویی و روایتگری راویان دفاع مقدس نیز از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس خواهد بود.
انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار