بازنشستگان با نظرات سازنده آموزش و پرورش را یاری نمایند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 102892
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۰۴
مدیرکل آموزش وپرورش قزوین:
شاخص : مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت: بازنشستگان کسانی هستند بیان و گفتارشان اثربخش است امروزه به کسانی نیازمندیم که عامل باشند، هرگونه نقد و پیشنهاد بازنشستگان در راستای پرباری هرچه بیشتر آموزش و پرورش را پذیرا هستیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سالار قاسمی روز گذشته در مراسم تجلیل از ۳۰۰ بازنشسته آموزش و پرورش قزوینی که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: بازنشستگان گل سرسبد معلم‌ها و محور و مرجع فضلیت‌ها و خوبی‌هایی هستند که در جامعه فراموش شده است.

وی در ادامه اذعان داشت: بازنشستگان کسانی هستند بیان و گفتارشان اثربخش است، امروزه به کسانی نیازمندیم که عامل باشند و بازنشستگان دارای این شاخص هستند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان با بیان اینکه انسان از سه اصل تجربه، تقلید و اندیشه بهره می‌برد، عنوان کرد: افراد باید از بازنشستگان استفاده بهینه نماید تا جامعه متحمل هزینه‌های زیادی نشود چرا که بازنشستگان سرمایه‌های گران بهایی هستند که باید قدردان آن‌ها بود.

این مسئول با اشاره به موزه فرهنگ و آموزش قزوین گفت: این موزه به عنوان یک سرمایه و ظرفیت برای استان است که به معرفی سال ۱۰۰گذشته آموزش و پرورش پرداخته است.

قاسمی با بیان اینکه درمانگاه اصلی جامعه فکر خوب و دست با کفایت بازنشستگان است، ابراز کرد: هرگونه نقد و پیشنهاد بازنشستگان در راستای پرباری هرچه بیشتر آموزش و پرورش را پذیرا هستیم.

در ادامه شفائی رئیس کانون بازنشستگان استان با بیان اینکه کانون بازنشستگان تشکلی صنفی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی است، اظهار کرد: هدف کانون تکریم و ارتقای منزلت بازنشستگان به منظور قرب الهی و جلب رضایت مردم است.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ و صیانت از حقوق بازنشستگان گفت: طبق مصوبات سال ۸۶ مجلس شورای اسلامی، حقوق و مزایای بازنشستگان باید متناسب با نرخ تورم افزایش یابد و دولت موظف به اجرای آن است.

رئیس کانون بازنشستگان استان با بیان اینکه افزایش حقوق متناسب با نرخ تورم محقق نشد، عنوان کرد: کاهش ۹ /۶۷ درصد قدرت خرید نسبت به سال ۸۶ الی ۹۳ باعث شد تا در ۶ دی۹۴ در مجلس حضور پیدا کنیم و در این راستا نیز قول‌های مساعدی جهت پیگیری حقوق معوقه بازنشستگان دریافت شد.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار