بازگشایی تمامی محورهای مواصلاتی و مسیر ۲۱۰ جاده روستایی قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157308
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۳۴
معاون راهداری استان قزوین خبر داد
شاخص : معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، از بازگشایی تمامی محورهای مواصلاتی و مسیر 210 جاده روستایی قزوین خبر داد.

جواد حق لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از بازگشایی مسیر ۲۱۰ جاده روستایی استان خبر داد و اظهار کرد: مسیر ارتباطی ۵۰ روستا مسدود است که تلاش راهداران برای بازگشایی آن‌‌ها ادامه دارد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با بیان اینکه مسیر همه آزاد راه‌‌ها باز است و تردد به صورت عادی و روان جریان دارد، گفت: تمامی محور‌های مواصلاتی استان قزوین بازگشایی شده و تردد در آن‌ها در جریان است.

این مسوول با اشاره به اینکه با بازگشایی مسیر اقبالیه به تاکستان تمامی محورهای اصلی استان قزوین بازگشایی شد، تصریح کرد: با تلاش دستگاه‌های امدادی تمامی جاده‌های استان که از ۲ روز قبل به علت بارش شدید برف و کولاک بسته شده بود، بازگشایی شده است.

حق لطفی خاطرنشان کرد: در پی بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی استان با استقرار راهداران در ۲۴ پایگاه راهداری نسبت به امدادرسانی و بازگشایی مسیرها اقدام شد.

وی اعلام کرد: از روز جمعه تا کنون ۴۲ هزار و ۲۵۰ کیلومتر برف روبی و ۱۳ هزار تن شن و ماسه در جاده‌‌ها استفاده شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان افزود: در ۷۲ ساعت گذشته ۴۰۰ راهدار با ۳۵۰ دستگاه انواع ماشین آلات خدمات رسانی کردند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار