بازگشایی راه ۳۵ روستای قزوین در روز طبیعت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 98493
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
مدیر راهداری استان اعلام كرد
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوين گفت: بارش برف در روز طبیعت راه دسترسی 35 روستا در استان را مسدود کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جواد حق لطفی با اعلام اینکه بارش برف در روز طبیعت راه دسترسی ۳۵ روستا در استان را مسدود کرد، گفت: بارش برف در این روز راه دسترسی روستاهای قزوین، الموت، تاکستان، بوئین زهرا، آوج و کوهین را مسدود کرده است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به عملیات راهداری در محورهای شریانی و اصلی افزود: با توجه به افزایش حجم ترافیک در ساعات بعد از بارش، اولویت برای بازگشایی و آماده نگاه داشتن راهها با محورهای شریانی و اصلی بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: محورهای مواصلاتی استان نمک پاشی و برف روبی شد و رفت و آمد در راه‎ها و به ویژه گردنه ها جریان دارد.

حق لطفی اعلام کرد: برف‌روبی و بازگشایی محورهای برف‌گیر استان قزوین توسط ۲۸ راهدار و ۱۳ دستگاه ماشین آلات راهداری صورت گرفت.

وی با بیان اینکه محورهای الموت، طارم سفلی و کوهین در شمال استان قزوین برفگیر هستند یادآور شد: استان قزوین دارای ۲۱۷ کیلومتر آزادراه، ۲۶۷ کیلومتر بزرگراه، یک هزار و ۳۶۷ کیلومتر راه اصلی و فرعی و چهار هزار و ۸۲۰ کیلومتر راه روستایی است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار