بازگشایی سامانه بهین‌یاب از امروز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 139088
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
رییس سازمان صنعت، معدن استان خبر داد
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: سامانه بهین‌یاب از امروز برای نام‌نویسی واحدهای صنعتی و معدنی باز می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، علی پرزحمت در جلسه شورای بانک های استان اعلام کرد: طبق بخش نامه بانک مرکزی سامانه بهین‌یاب از امروز برای نام نویسی واحدهای صنعتی و معدنی باز می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: سامانه بهین‌یاب با هدف دریافت درخواست‌های واحدهای صنعتی و تولیدی در زمینه اختصاص تسهیلات رونق تولید راه‌اندازی شده و در اختیار متقاضیان قرار دارد.

این مسوول خاطرنشان کرد: بازسازی و نوسازی صنایع موجود، طرح های بالای ۶۰ درصد پیشرفت احداثی و طرح های حفظ اشتغال و اشتغال جدید را از جمله شرایط جدید نام نویسی در سایت بهین‌یاب عنوان کرد.

وی یادآور شد: در طرح رونق تولید، واحدهای صنعتی و تولیدی واجد شرایطی که نیاز مالی و سرمایه‌ای دارند، در سامانه مشخص‌شده ثبت‌نام می‌کنند و درخواست آنها برای پرداخت تسهیلات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فریدون همتی استاندار قزوین هم در این نشست اظهار کرد: در حمایت از صادرکننده و تولیدکننده واقعی باید تسهیلات مورد نیاز را بدون محدودیت پرداخت کرد.

وی با بیان اینکه روسای بانک ها باید تمام توان خود را برای تسهیل و تسریع در کار مردم به کار بگیرند، افزود: مصوبات شورا باید در مدت ۴۸ ساعت به دستگاه ها ابلاغ و اجرایی شود تا کارها شتاب بیشتری بگیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار