بازگشت روحانی برای حضور در مراسم تشییع حجاج - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 73399
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
شاخص : رئیس جمهور از میانه سفر خود، به تهران باز می‌گردد/لغو تعدادی از برنامه‌های پیش بینی شده در سازمان ملل
به گزارش  پایگاه شاخص،پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: روحانی از لحظه ورود به نیویورک و اطلاع از حادثه منا، پیگیر وضعیت حجاج جانباخته و مصدوم کشورمان در این حادثه غم انگیز بود و مرتبا در تماس با معاون اول خود و نیز مسئولان ذیربط، گزارش عملکرد دستگاه‌های مرتبط را پیگیری کرد.

وی گفت: رئیس جمهوری همچنین در بدو ورود به نیویورک به وزرای امور خارجه، ارشاد، راه و شهر سازی، کشور، بهداشت و بویژه سازمان حج دستور داد تا با تشکیل ستادی هماهنگ، نسبت به انتقال هر چه سریع‌تر پیکر قربانیان به میهن اسلامی و مداوای آسیب دیدگان حادثه اقدام کنند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: علیرغم کارشکنی ها و تعلل مقامات سعودی، در نتیجه تلاش‌های صورت گرفته، نخستین گروه از پیکرهای حجاج عزیز کشورمان که در حال انجام مناسک حج ابراهیمی، لباس احرام و در سرزمین منا قربانی شدند؛ روز سه شنبه به کشورمان منتقل خواهد شد و به همین دلیل رئیس جمهوری با لغو تعدادی از برنامه و دیدارهای پیش بینی شده خود در سازمان ملل، بعد از ظهر دوشنبه نیویورک را ترک خواهد کرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “بازگشت روحانی برای حضور در مراسم تشییع حجاج”

  1. امیران گفت:

    زحمت میکشید خسته نباشی . واقعا” چقدر شما به ملت و تعلمات آنها ارزش میگذارید . همینجور از سرو ته شما امید !!! و تدبیر !!! می ریزد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار