بازی مارگیر با مار سمی + تصویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86591
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
شاخص : اگر تصور می‌کنید که صحنه‌ی مار پیتون در یکی از مجموعه فیلم‌های ایندیانا جونز کمی چندش‌آور بود، پس بهتر است نگاهی به این خبر بیندازید.

شاخص نیوز : اگر تصور می‌کنید که صحنه‌ی مار پیتون در یکی از مجموعه فیلم‌های ایندیانا جونز کمی چندش‌آور بود، پس بهتر است نگاهی به این خبر بیندازید.

با اقبال جوگی آشنا شوید. مارگیری که در روستای محل سکونت خود در نزدیکی کراچی پاکستان کار می‌کند. او ماری سمی را از راه بینی وارد و از دهانش خارج می‌کند و همه این کارها را برای سرگرم کردن مردم و کسب درآمد انجام می‌دهد. هرچند ظاهر عمل چندش‌آور است اما مردم واقعاً از نمایش این مارگیر ۳۰ ساله به وجد می‌آیند به‌گونه‌ای که بیشترین مشتری‌های وی مدارس و مجالس عروسی هستند. باوجود انتقادات بسیار، جوگی به کارش افتخار می کند و خودش را با استعداد می داند. به علاوه این شغل تنها منبع درآمد او برای نگهدای از ۸ فرزند قد و نیم قدش است.

این کار خطرات بسیاری را برای اقبال در بردارد کما اینکه قبلاً هم در حین نمایش مار او را گزیده است که البته توانست از آن جان سالم به در ببرد، هرچند به قول خودش سه روز بین مرگ و زندگی دست‌وپا می‌زد.

بازی مارگیر با یک مار سمی + تصویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار