باند توزیع تراول‌های جعلی در آبیک منهدم شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 162333
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۳:۴۵
فرماندهی انتظامی استان قزوین:
شاخص : جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین از انهدام باند توزیع تراول های جعلی در شهرستان "آبیک" خبر داد.

سرهنگ سلمان امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان آبیک در پی کسب خبر از منابع و اقدامات اطلاعاتی از فعالیت چند نفر در زمینه توزیع تراول چک‌های جعلی در سطح شهرستان آبیک مطلع شده و شناسایی و دستگیری مجرمان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با انجام گشت‌های نامحسوس و مراقبت های لازم متهمان را با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ شناسایی و آنان را که قصد وارد کردن تراول‌های جعلی به بازار از طریق خرید را داشتند در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه ،دستگیر و در بازرسی از خودرو تعداد ۱۷ فقره تراول ۵۰۰ هزار ریالی کشف و متهمان به مقر پلیس منتقل شدند.

وی اضافه کرد: متهمان در بازجویی فنی کار آگاهان پلیس آگاهی شهرستان به این اقدام مجرمانه به سرکردگی فردی در شهرستان”البرز” اعتراف کردند.

جانشین انتظامی استان عنوان داشت: ماموران پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای پلیسی، سرکرده باند را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند که در بازرسی بدنی از وی تعداد ۳۱ فقره تراول ۵۰۰ هزار ریالی و در بازرسی از خودرو ۶۱ فقره تراول ۵۰۰ هزار ریالی که به صورت ماهرانه در خودرو ۴۰۵ جاساز شده بود، راکشف کردند.

امیری با اشاره به اینکه در مجموع ۱۹۰ تراول به مبلغ ۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کشف شد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار