باند سارقان حرفه‌ای منزل با ۲۴ فقره سرقت دستگیر شدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150529
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان البرز:
شاخص :  فرمانده انتظامی شهرستان البرز از كشف 13 فقره سرقت منزل و 11 فقره سرقت ساير عناوين با دستگيري دو نفر سارق و يك نفر مالخر در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ سهراب خسروی فرمانده انتظامی شهرستان البرز در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ اظهار کرد: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در سطح شهرهای “محمدیه” و “شریفیه”، کارگروه ویژه ای تشکیل و سرقت منزل با بررسی دقیق و میدانی و جغرافیای جرم ، وقوع سرقت ها مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز تصریح کرد: با ایجاد تدابیر کاربردی و با استفاده از منابع و انجام گشت های مضاعف و استفاده از کارکنان تخصصی پلیس آگاهی در گشت های شبانه، یک سارق در شهر “شریفیه” شناسایی و طی عملیاتی دستگیر شد.

وی در ادامه افزود: طی بازجویی های تخصصی و فنی پلیسی، سارق به همدستی فردی اعتراف و با هماهنگی مقام قضایی وی نیز طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

خسروی افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان البرز در ادامه تحقیقات فنی، به ۱۳ فقره سرقت منزل و ۱۱ فقره سرقت سایر عناوین در شهرهای محمدیه و شریفیه اعتراف و یک نفر مالخر نیز در این رابطه دستگیر شد.

این مسوول در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست: نسبت به تامین امنیت محلات احساس مسئولیت کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را سریعاً از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار