باوئرمن: هدف ما قهرمانی نیست / برای پیشرفت به زمان نیاز داریم
کد خبر: 104086
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۲۱
شاخص : سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: هدف تیم ما از حضور در مسابقات غرب آسیا قهرمانی نیست هر چند فکر می‌کنم پتانسیل قهرمان شدن را داریم.

به گزارش شاخص نیوز ، درک باوئرمن پس از کسب نخستین پیروزی شاگردانش در رقابت‌های بسکتبال غرب آسیا، اظهار داشت: بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم. تیم ملی لبنان بسیار فیزیکی بازی کرد و توانست در دقایقی از مسابقه از ما پیش بیافتد با این حال بازیکنان من با جنگندگی توانستند نتیجه لازم را کسب کنند.
وی ادامه داد: ما در این مسابقه به یک گارد راس نیاز داشتیم که بهنام یخچالی توانست در این پست نیاز تیم ملی را برطرف کند. ما باید در تیم ملی از داشته‌هایمان استفاده کنیم. کاری که در این مسابقه انجام دادیم. بهنام با گل کردن پرتاب‌های آزادش کمک زیادی به تیم ایران کرد و نقش مهمی در این پیروزی داشت.
باوئرمن همچنین با تقدیر از عملکرد ارسلان کاظمی اضافه کرد: با وجود این که این بازیکن نزدیک به یک سال بازی نکرده بود اما توانست نمایش خوبی داشته باشد. او نشان داد که از ضریب هوشی بالایی بهره‌مند است. او بسیار کم اشتباه بود و توانست در این بازی بازیکن آمریکایی الاصل لبنان را از کار بیندازد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: هدف تیم ملی بسکتبال از حضور در این مسابقات پیشرفت و بهتر شدن است. تیم ما یک تیم جوان است و نیاز به یک پروسه برای پیشرفت دارد. تمرکز اصلی ما روی قهرمانی نیست. هرچند ما توانایی قهرمان شدن در این مسابقات را داریم.

منبع:  باشگاه خبرنگاران جوان

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار