با تبعیت از رهبری و اتحاد راه نفوذ دشمنان را سد می‌کنیم
کد خبر: 120024
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
مادربزرگ 70 ساله بسیجی:
شاخص : مادربزرگ 70 ساله بسیجی با تاکید براینکه آمده تا بگوید همواره پشتیبان انقلاب و رهبری است گفت: این اجتماع بزرگ به دشمن ثابت می‌کند که تنها با اتحاد و بصیرت می توان راه نفوذ آن‌ها را سد کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، بسیج نهادی است بزرگ و وسیع که تنها مختص زمان جنگ نبوده بلکه در تمامی زمان‌ها به عنوان یک اجتماع مردمی همواره پشیبان ملت است.

بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب، بسیجیان همواره باید سطح دانش و بینش خود را در عرصه های مختلف بالا ببرند و با حضور به موقع در کلیه صحنه‌‌ها توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

مردم و بسیجیان استان قزوین پنجم آذر ماه همانند سنوات گذشته با حضور در اجتماع بزرگ مدافعان حرم در مسجدالنبی(ص) این شهر سالروز تاسیس بسیج مستضعفان را گرامی داشتند.

خبرنگار اجتماعی شاخص، با حضور در جمع بسیجیان مدافع حرم قزوین  به گفتگو با حاضران پرداخته است.

خدیجه ذوالقدر یکی از بانوان بسیجی که حدود ۴ سال عضو بسیج فعال پایگاه حضرت خدیجه (س) است؛ وی ضمن ابراز علاقه خود برای حضور در  بسیج، عنوان کرد: آمریکا دشمن ماست و امروز هم آمدم تا با حضورم مشتی بر دهان یاوه گویان بزنم و اعلام نمایم تا زمانی که جان در بدن دارم پشتیبان اسلام و رهبری عزیز و پیرو راه شهدا خواهم بود.

نرگس بهروزی دانش‌آموزی که از ساعات اولیه برنامه در مسجدالنبی حضور داشت، با ابراز شوق از حضور در این تجمع گفت: ۲ روزی است که برای آمدن به اینجا لحظه شماری می‌کنم تا بگویم من نیز تا آخرین قطره خون حامی ولایت و رهبری هستم.

مادر این نوجوان عنوان کرد: کشور ما همانند یک خانواده بزرگ‌ است و اگر بخواهیم مقابل دشمنان بایستیم باید تابع رهبری باشیم و به حرف بیگانگان توجهی نکنیم و نگذاریم دشمن به اهداف شوم خود برسد.

photo_2016-11-25_23-12-00

وی با اشاره به اینکه به عنوان یک مادر سعی در تربیت دینی فرزند خود دارد، ابراز کرد: اگر امروز جوانان ما مشتاق حضور در میدان های حق علیه باطل و مشتاق مدافع حرم شدن هستند به خاطر شیری است که مادران با گریه برای امام حسین(ع) به فرزندانشان داده‌اند.

خانم بهروزی تصریح کرد: بسیج همیشه حرف اول را زده همان گونه که در دوران ۸ سال دفاع مقدس حضور داشته و پیروز میدان بوده است و از این پس هم نیز پیروز خواهند بود .

فاطمه جبلی، خانم ۷۰ ساله‌ای بود که بسیجی بودن را افتخار خود می‌دانست و علت حضور خود را چنین بیان کرد: آمده‌ام تا پشتیبان دین، رهبر ،جوانان کشور و بسیجیان باشم.

photo_2016-11-25_23-11-43

محمد صادق احمدی یکی از جوانان و بسیجیان فعال در عرصه فرهنگی در حاشیه این تجمع گفت: ما هیچ‌گاه در برابر دشمنان کوتاه نمی‌آییم و تا آخر ایستاده‌ایم چرا که مستکبران ما را رصد می‌کنند؛ در صحنه بودن ما موجب ترس و وحشت آنان می‌شود.

وی افزود: ما پیرو راه شهدا هستیم و با روحیه انقلابی و حضور در فراخوان‌ها و برنامه‌های بسیج بصیرت و دشمن شناسی خود را تقویت می‌کنیم.

مقصود ملک محمدی یکی از جوانان دیروزی که از ابتدای انقلاب در صحنه حضور داشته، ابراز کرد:  این اجتماع بزرگ به دشمن ثابت می‌کند که مردم با بصیرت ایران همیشه در صحنه حاضر هستند و با اتحاد راه نفوذ آن‌ها را سد می‌کنند.

وی افزود: روحیه انقلابی همان حضور به موقع و هوشیاری مردم است چرا که دشمن هر لحظه به دنبال نقشه برای ساقط کردن این نظام است که خدا رو شکر با اقدامات به موقع مقام معظم رهبری و هدایت های حکیمانه ایشان فرصت کوچک‌ترین تحرک از آنان سلب می‌شود.

photo_2016-11-25_23-11-55

ملک محمدی با بیان اینکه با وجود ۶۵ سال سن هنوز کشاورزی می‌کند، عنوان کرد: هر کس در هر شغلی باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارد، من نیز به عنوان یک کشاورز تا به امروز از کار دست نکشیده‌ام تا دست گدایی جلوی بیگانگان دراز نکنیم بلکه متکی به توان خود هستم.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار